به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پیش از عزیمت تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری اردوی پیش فصل خود در ترکیه، سرخپوشان با مهدی طارمی ملاقاتی داشتند. طارمی در فردوگاه امام خمینی با پرسپولیسی ها روبرو شد و با هم تیمی های سابق خود برخورد گرمی کرد. او همچنین صحبت هایی با […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ پیش از عزیمت تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری اردوی پیش فصل خود در ترکیه، سرخپوشان با مهدی طارمی ملاقاتی داشتند. طارمی در فردوگاه امام خمینی با پرسپولیسی ها روبرو شد و با هم تیمی های سابق خود برخورد گرمی کرد. او همچنین صحبت هایی با سرمربی جدید پرسپولیس داشت. این در حالی است که از مدتها پیش نام طارمی به عنوان یکی از گزینه های خط حمله پرسپولیس مطرح بوده است. حالا ملاقات او با کالدرون حتی اگر اتفاقی بوده هم می تواند دوباره شایعات جدیدی ایجاد کند. بخصوص که پرسپولیس هم این روزها به شدت به دنبال خرید یک مهاجم جدید است.

پیش از عزیمت تیم فوتبال پرسپولیس برای برگزاری اردوی پیش فصل خود در ترکیه، سرخپوشان با مهدی طارمی ملاقاتی داشتند. طارمی در فردوگاه امام خمینی با پرسپولیسی ها روبرو شد و با هم تیمی های سابق خود برخورد گرمی کرد. او همچنین صحبت هایی با سرمربی جدید پرسپولیس داشت. این در حالی است که از مدتها پیش نام طارمی به عنوان یکی از گزینه های خط حمله پرسپولیس مطرح بوده است. حالا ملاقات او با کالدرون حتی اگر اتفاقی بوده هم می تواند دوباره شایعات جدیدی ایجاد کند. بخصوص که پرسپولیس هم این روزها به شدت به دنبال خرید یک مهاجم جدید است. اما بر اساس شنیده ها  طارمی در فرودگاه به کالدرون گفته اگر مشتری خوب خارجی پیدا نکند، قطعا فصل اینده در پرسپولیس به فوتبالش ادامه می‌دهد.