به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ باشگاه استقلال چند روز پیش شماره پیراهن بازیکنان جدید این تیم را اعلام کرد و در این میان پیراهن شماره ۳۳ را برای هیچ بازیکنی در نظر نگرفته بود. حتی برخی از استقلالی ها بر این باورند که پژمان منتظری به تیمشان بازخواهد گشت و […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ باشگاه استقلال چند روز پیش شماره پیراهن بازیکنان جدید این تیم را اعلام کرد و در این میان پیراهن شماره ۳۳ را برای هیچ بازیکنی در نظر نگرفته بود. حتی برخی از استقلالی ها بر این باورند که پژمان منتظری به تیمشان بازخواهد گشت و شماره او را کنار گذاشتند. تصویر پایین هم مشخص است میلاد باقری شماره ۴۴ را بر تن خواهد کرد.

photo_۲۰۱۹-۰۷-۳۱_۱۶-۱۵-۳۹

اما گویا در تمرینات استقلال اتفاق دیگری رخ داده است چرا که طبق تصویر زیر میلاد باقری پیراهن منتظری را برتن کرده و به نوعی باشگاه استقلال هم این بازیکن را جانشین قطعی منتظری می داند. اگر اینگونه نباشد که استقلالی ها اشتباهی ناخواسته را انجام داده اند و باید پرسید پیراهن ۳۳ بر تن این بازیکن چه می کند؟ اگر این خبر درست باشد که باید منتظر نامه رسمی باشگاه به سازمان لیگ و مشخص شدن صاحب پیراهن  شماره ۳۳ باشیم.

 

photo_۲۰۱۹-۰۷-۳۱_۱۴-۱۶-۵۶