به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فراز فاطمی، مهاجم بلند قد و با اخلاق فوتبال ایران که در دوران بازیگری سابقه حضور در تیم های استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان را دارد، درباره آخرین وضعیت این تیم ها گفتگویی را با خبرنگار برنا انجام داد. فاطمی درباره وضعیت استقلال و […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ فراز فاطمی، مهاجم بلند قد و با اخلاق فوتبال ایران که در دوران بازیگری سابقه حضور در تیم های استقلال، پرسپولیس و ذوب آهن اصفهان را دارد، درباره آخرین وضعیت این تیم ها گفتگویی را با خبرنگار برنا انجام داد.

فاطمی درباره وضعیت استقلال و دیدار حساس این تیم مقابل الهلال عربستان به خبرنگار برنا گفت: الهلال نسبت به فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا تیم خود را به خوبی تقویت کرده است و بازیکنان بسیار خوبی را جذب کرده و استقلال کار سختی مقابل این تیم دارد. دربی بازی بسیار بزرگی است و استقلال هنوز با تبعات باخت آن کنار نیامده است اما یک نکته وجود دارد که باعث می شود به نتیجه گیری استقلال امیدوارم باشیم و آن هم این است که استقلال در آسیا تیم بزرگی است و همواره تیم های عربی از آن حساب می برند. بازیکنان باید از اعتبار تیم در آسیا دفاع کنند و من امیدوارم آبی پوشان بتوانند نتیجه لازم را در این بازی کسب کنند.

مهاجم اسبق ذوب آهن درباره دیدار این تیم با الوصل امارات اظهار داشت: ذوب آهن در یک ماه گذشته روند صعودی خود را آغاز کرده و نتایج قابل قبولی نیز کسب کرده است. البته آنها در همین رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با یک برگشت خوب مقابل الغرافه روند خوب خود را شروع کردند و در عین حال گروه این تیم ساده تر از گروه های دیگر است. معتقدم اگر این تیم با اعتماد به نفس خوب وارد بازی شود بی تردید دست خالی از امارات بازنخواهد گشت.

ستاره پیشین پرسپولیس درباره بازی الاهلی و سرخپوشان عنوان کرد: پرسپولیس خوشبختانه در شرایط آرمانی قرار دارد. سرخپوشان بعد از شکست استقلال در دربی با روحیه مضاعف پیکان را هم شکست دادند و تیم در شرایط روحی و روانی بسیار خوبی قرار دارد. پرسپولیس با تجربه ای که فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده و با یدک کشیدن عنوان نایب قهرمانی در آسیا تیمی نیست که قرمزها توان برد آن را نداشته باشند. این تیم می تواند با حمایت هواداران ایرانی در امارات از سد حریف قدرتمند عربستانی خود بر بیاید و هر سه امتیاز این بازی را کسب کند. البته این کار ساده ای نیست اما برای پرسپولیس شدنی است.

فاطمی در پایان گفت: تیم های ایرانی می توانند در این هفته از سد حریفان خود عبور کنند که البته در این میان بازی استقلال و گروه این تیم سخت تر از گروه های دیگر است. گروه پرسپولیس نیز ساده نیست اما سرخپوشان شانس خوبی برای صعود دارند و در پایان ذوب آهن در گروهی ایده آل قرار دارد و می تواند راحت تر از دو نماینده کشورمان از گروه خود صعود کند.