به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، امیر توکلیان پس از نایب قهرمانی کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بلغارستان گفت:خدارا شکر توانستیم با کسب ۳ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز دل مردم را شاد کنیم، هرچند روز دوم مسابقات روز سختی برای تمام اعضای تیم بود. وی تصریح کرد: متأسفانه […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، امیر توکلیان پس از نایب قهرمانی کشتی آزاد نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بلغارستان گفت:خدارا شکر توانستیم با کسب ۳ مدال طلا، ۳ نقره و یک برنز دل مردم را شاد کنیم، هرچند روز دوم مسابقات روز سختی برای تمام اعضای تیم بود.
وی تصریح کرد: متأسفانه سرِ تیم ما را بریدند، کشتی‌گیر ۵۱ کیلوگرم ما را دیسکالیفه کردند و روس‌ها را با ۲ امتیاز بیشتر قهرمان کردند زیرا دوست داشتند آنها قهرمان شوند. امروز خیلی احساس تنهایی کردم.
سرمربی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان با تمجید از نمایش آزادکاران نوجوان ایران، گفت: به مردم ایران می‌گویم ذخایر کشتی ایران غنی است، نونهالان و شیربچه‌های ایران در این مسابقات گل کاشتند، در مبارزاتشان روسیه و آمریکا را شکست دادند و موفق شدند جام نایب قهرمانی را برای مردم عزیزمان به ارمغان بیاورند. از وزیر ورزش، کمیته ملی المپیک و فدراسیون کشتی خواهش می‌کنم این بچه‌ها را ببینند، قهرمانی و دلاوری اینها را ببینند؛ اینها باید دیده شوند، حق این بچه‌ها است که دیده شوند.
وی در پایان گفت: امیدوارم تقدیر خوبی مانند قهرمانان جهان از این بچه‌ها صورت گیرد. امیدوارم تیم‌های ملی کشتی ما در تمام میادین بین‌المللی پیش رو و در رده‌های سنی جوانان و بزرگسالان نیز بتوانند دل مردم را شاد کنند.
انتهای پیام