به گزارش خبرنما,سردار”ولی‌الله رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) به نام سال “جهش تولید” نامگذاری شده، دریابانان بندر بوشهر با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از […]

 

به گزارش خبرنما,سردار”ولی‌الله رضایی‌نژاد” در تشریح این خبر، اظهار داشت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای عزیز (مدظله العالی) به نام سال “جهش تولید” نامگذاری شده، دریابانان بندر بوشهر با تشدید کنترل مرزهای آبی و اشراف اطلاعاتی طی یک عملیات، موفق به توقیف شناور باری و کشف کالای قاچاق از آن شدند.
– وی افزود: مأموران در بازرسی از شناور توقیف شده تعداد ۴۰۰ دستگاه تلفن همراه و تعداد ۳۸۰ عدد لوازم جانبی تلفن همراه کشف کردند.
– سردار رضایی‌نژاد با اشاره به دستگیری دو قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، تصریح کرد: براساس نظر کارشناسان، ارزش ریالی کالاهای مکشوفه ۴ میلیارد و ۷۵۲ میلیون ریال برآورد شده است.
– فرمانده مرزبانی استان بوشهر خاطرنشان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در مبارزه قاطعانه با مخلان اقتصادی و حمایت از تولید داخلی مجموعه مرزبانی بوشهر تمام تلاش خود را در مبازره با پدیده شوم قاچاق به کار گرفته است.