به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، علی خدادادی عصر امروز جمعه در حاشیه نشست ستاد مدیریت بحران استان به تشریح فعالیت‌های بشردوستانه این جمعیت در تأمین و توزیع آب شرب بهداشتی مناطق متأثر از تنش‌های آبی شهرستان‌های هویزه، شادگان و دشت آزادگان پرداخت. وی افزود: تاکنون بیش از ۶۴ هزار و ۵۰۰ لیتر […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، علی خدادادی عصر امروز جمعه در حاشیه نشست ستاد مدیریت بحران استان به تشریح فعالیت‌های بشردوستانه این جمعیت در تأمین و توزیع آب شرب بهداشتی مناطق متأثر از تنش‌های آبی شهرستان‌های هویزه، شادگان و دشت آزادگان پرداخت.

وی افزود: تاکنون بیش از ۶۴ هزار و ۵۰۰ لیتر آب شرب بهداشتی و حدود چهار هزار بطری آب‌معدنی در روستاهای این شهرستان‌ها با تلاش اعضای داوطلب این جمعیت و همکاری و همراهی خیران و سایر دستگاه‌های خدمت رسان تأمین و توزیع شده است.

خدادادی با اشاره به اینکه ۲۸ روستا تحت پوشش طرح نذر آب این جمعیت قرار گرفته‌اند، عنوان کرد: اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر در کنار کارکنان این مجموعه مردم نهاد بی‌وقفه و شبانه‌روزی کوشش می‌کنند تا تسکین گر آلام مردم آسیب‌دیده از این تنش‌های آبی در استان باشند.

وی ضمن توصیه به عموم جامعه در خصوص مدیریت مصرف آب و توجه جدی به کمبود محسوس این مایه حیات به ویژه در این برهه زمانی از آمادگی جمعیت هلال احمر برای دریافت کمک‌های مالی خیران از طریق واریز به شماره کارت ۲۹۷۰-۹۴۳۶-۳۳۷۵- ۶۱۰۴ و یا کمک‌های غیر نقدی در شعب این جمعیت خبر داد.