– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از  رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران که هم‌اکنون صدر جدول رقابت‌ها را در اختیار دارند، امروز شنبه از ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه تمرین خود در ورزشگاه شهید کاظمی را آغاز کردند. این تمرین که بعد از یک روز استراحت انجام […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم و به نقل از  رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران که هم‌اکنون صدر جدول رقابت‌ها را در اختیار دارند، امروز شنبه از ساعت ۱۸:۴۵ دقیقه تمرین خود در ورزشگاه شهید کاظمی را آغاز کردند.

این تمرین که بعد از یک روز استراحت انجام شد به مدت ۲۰ دقیقه در سالن بدنسازی و ۶۰ دقیقه در زمین چمن انجام شد.

بازیکنان بعد از کار با وزنه و دیگر وسایل در سالن، تمرین روی چمن را با پاسکاری کوتاه و ترکیبی آغاز کردند. پس از آن مینی فوتبال در دو گروه جداگانه در دو نیمه زمین و در ادامه فوتبال درون تیمی در دستور کار بود.

یحیی گل‌محمدی در پایان تمرین تیمی برای تعدادی از بازیکنان که کمتر در مسابقات حاضر بودند، تمرین جداگانه‌ای را تدارک دید که در جریان آن باید با کارهای ترکیبی خود را به دروازه تیم مقابل رسانده و توپ را درون دروازه قرار می‌دادند.

همچنین تعدادی از بازیکنان چون شهریار مغانلو، احمد نوراللهی، مهدی ترابی وحسین کنعانی‌زادگان هم در پایان تمرین در زمین ماندند و به کار روی ضربات کاشته مستقیم پرداختند.

وحید امیری و سیامک نعمتی نیز در تمام مراحل تمرین حاضر بودند ولی کمال کامیابی‌نیا، همچنان اختصاصی تمرین می‌کند.

پرسپولیس فردا و پس‌فردا هم روزی یک جلسه تمرین خواهد داشت و روز دوشنبه پس از تمرین با یک پرواز چارتر راهی اهواز می‌شود تا روز سه‌شنبه به مصاف تیم فولاد خوزستان برود.

به گزارش خبرنما به نقل از تسنیم، یحیی گل‌محمدی در آخرین تمرین برگزار شده پرسپولیس که روز پنج‌شنبه بود، حضور نداشت.

طاهرزاده: وقتی از مشکلات پرسپولیس صحبت می‌شود، از حمایت وزیر نشانی نمی‌بینیم