به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: مکالمه‌ای عالی با لنین مورنو، رییس‌جمهوری اکوادور داشتم. ما به آن‌ها دستگاه‌های تنفس مصنوعی (وِنتیلاتور) که بسیار مورد نیاز است، خواهیم فرستاد؛ دستگاه‌هایی که به تازگی تعداد بسیاری از آن تولید کرده‌ایم. ما با روش‌های دیگر نیز به آن‌ها کمک خواهیم […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، دونالد ترامپ در صفحه توییتر خود نوشت: مکالمه‌ای عالی با لنین مورنو، رییس‌جمهوری اکوادور داشتم. ما به آن‌ها دستگاه‌های تنفس مصنوعی (وِنتیلاتور) که بسیار مورد نیاز است، خواهیم فرستاد؛ دستگاه‌هایی که به تازگی تعداد بسیاری از آن تولید کرده‌ایم. ما با روش‌های دیگر نیز به آن‌ها کمک خواهیم کرد. آن‌ها به سختی با کرونا مبارزه می‌کنند.

ترامپ در توییت دیگری نوشت: با خوان اورلاندو هرناندز، رییس‌جمهوری هندوراس صحبت کردم. ما به طور نزدیک با یکدیگر در رابطه با مرز جنوبی همکاری می‌کنیم. به او در رابطه با درخواستش در زمینه دستگاه‌های تنفس مصنوعی و کیت‌های آزمایش (کرونا) کمک خواهیم کرد.

رییس‌جمهوری آمریکا در توییت دیگری اعلام کرد: با رییس‌جمهوری ال‌سالوادور گفت‌وگو کردم. به آن‌ها در رابطه با دستگاه‌های تنفس مصنوعی که نیاز مبرمی به آن وجود دارد، کمک خواهیم کرد. آن‌ها با ما همکاری خوبی در زمینه مهاجران در مرزهای جنوبی داشتند.

او همچنین نوشت: با دوستم، جوکو ویدودو، رییس‌جمهوری اندونزی صحبت کردم. او درخواست دستگاه‌های تنفس مصنوعی کرد که ما تأمین خواهیم کرد. همکاری عالی میان ما وجود دارد.

انتهای پیام