تشریح نحوه سفرهای شهرستانی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد/رویکرد خوب مسوولان در پی‌گیری مصوبات رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد نحوه سفرهای شهرستانی و منطقه‌ای نماینده ولی‌فقیه در استان را تشریح کرد. به گزارش خبرنما؛ حجت‌الاسلام معین‌الدین دهقان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به بازدیدهای شهرستانی آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده […]

تشریح نحوه سفرهای شهرستانی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد/رویکرد خوب مسوولان در پی‌گیری مصوبات

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد نحوه سفرهای شهرستانی و منطقه‌ای نماینده ولی‌فقیه در استان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنما؛ حجت‌الاسلام معین‌الدین دهقان در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به بازدیدهای شهرستانی آیت‌الله سید نصیر حسینی نماینده ولی‌فقیه در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: این بازدیدها به دو صورت انجام می‌شود.

رئیس دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: آیت‌الله حسینی بازدید از همه مناطق استان را در بازه‌های زمانی مختلف در دستور کار دارد و به ترتیب اولویت و همچنین مشکلاتی که در مناطق وجود دارد عازم سفرهای شهرستانی و منطقه‌ای می‌‌شود.

این مسوول گفت: اما برخی از سفرهای شهرستانی بنا به دعوت مسوولان شهرستان از جمله فرماندار و امام جمعه و قشرهای مختلف مردمی و روحانیت و دانشگاهیان صورت می‌گیرد تا مسائل و مشکلات آن شهرستان در حوزه‌های مختلف اجتماعی، فرهنگی و عمرانی و اقتصادی از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در این گونه سفرها از نزدیک طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی مهم که اجرا و تکمیل آن‌ها در زندگی مردم تاثیر بیشتری دارد مورد بازدید و بررسی قرار می‌گیرند خاطرنشان کرد: در سفر اخیر آیت‌الله حسینی به شهرستان باشت برخی از پروژه‌ها که به صورت اورژانسی نیاز مردم این شهرستان بود مورد بازدید قرار گرفت و البته مصوبات بسیار خوبی هم داشتیم.

دهقان در بخشی دیگر از این گفت‌وگو با بیان اینکه پس از بازدید نماینده ولی‌فقیه شورای اداری با حضور مسوولان شهرستانی و استانی برگزار می‌شود و در خصوص پروژه‌ها بحث و تبادل نظر صورت می‌گیرد افزود: خوشبختانه تاکنون مسوولان استانی به خصوص استاندار و معاونین نسبت به رفع دغدغه‌های نماینده ولی‌فقیه در راستای رفع مشکلات مردم عملکرد خوبی داشته و تا آن جا که توانسته‌اند این دغدغه‌ها پی‌گیری و برطرف شده‌‌اند.

دهقان با قدردانی از رویکرد استاندار و معاونین در رفع مشکلات مردم با تاکید بر این که ما در دفتر نماینده ولی‌فقیه مشکلات کشور و استان در خصوص اعتبارات را می‌دانیم و توقع فراتر از چارچوب اعتبارات کنونی نداریم افزود: همین رویکرد موجب شده تا مسوولان دولتی نیز در تعامل با دفتر نماینده ولی‌فقیه آن چه در توان دارند برای رفع مشکلات مرم انجام دهند.

وی به سفر اخیر آیت‌الله حسینی به شهرستان باشت اشاره کرد و گفت: در این سفر یک روزه به شهرستان باشت مصوباتی در زمینه‌های مختلف از جمله آب و راه روستایی و آبرسانی به اراضی داشتیم که پس از برگزاری نشست شهرستانی و اظهار نظر مدیران استان و شهرستان جلسه‌ای در محل استانداری برای پی‌گیری مصوبات سفر انجام شد.

مسوول دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان با قدردانی از رویکرد خوب معاون اقتصادی استاندار و پی‌گیری مجدانه وی برای حصول نتیجه مصوبات سفرهای استانی نماینده ولی‌فقیه گفت: در خصوص همین سفر اخیر به شهرستان باشت مقرر شد تا پروژه ترمینال شهرستان باشت با ۵۰۰ میلیون تومان شروع به کار کند چرا که نبود ترمینال برای یک شهرستان عیب بسیار بزرگی است.

وی به سایر مصوبات این سفر اشاره کرد و گفت: همچنین قرار بر این شد که معارضات مربوط به آبرسانی به سه روستای منطقه باوی بالا از جمله تلچگاه برطرف شود تا بتوان از چشمه‌ای در همان نزدیکی آبرسانی سه روستا تامین شود.

یکی از مصوبات دیگر این سفر مربوط به جاده باشت- چرام و قسمتی از آن بود که چند سال هنوز تکمیل نشده که دهقان در همین خصوص گفت: این جاده هم به زودی به مناقصه می‌رود جاده روستای ملیتوم نیز تعیین تکلیف خواهد شد.

دهقان در ادامه به موضوع پی‌گیری مشکلات مصلای شهرستان باشت اشاره کرد و گفت: امام جمعه باشت در این سفر موضوع پی‌گیری مشکل مصلا را به عنوان آخرین موضوع مطرح کرد تا شائبه‌ای در پیش نیاید و قبل از هر چیز مشکلات مردم و در زمینه‌های آب و راه در دستور کار قرار گیرد.

وی گفت: این مصلا برای استفاده نیاز به ملزومات جانبی همچون سیستم سرمایشی و گرمایشی دارد و مشکلات دیگری هم وجود دارد که امیدواریم با بذل عنایت که سازمان برنامه و بودجه خواهد داشت و همین عزم جدی‌تر بسیج سازندگی شاهد تکمیل کامل مصلا باشیم و دفتر نماینده ولی‌فقیه به مانند سایر پروژه‌ها پی‌گیر رفع این مشکل خواهد بود.

انتهای پیام/