محمدرضا صفی خانی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی لرستان اظهار کرد: هفته گذشته با پیگیری‌های استاندار لرستان و سازمان اقتصادی و دارایی و مجموعه اقتصادی استان یک سرمایه‌گذار چینی پذیرفتند سرمایه‌گذاری بزرگی را در استان انجام دهند که هم‌اکنون در مرحله تخصیص زمین است. وی ادامه داد: مجوز لازم برای این مهم صادر شده و میزان […]

محمدرضا صفی خانی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی لرستان اظهار کرد: هفته گذشته با پیگیری‌های استاندار لرستان و سازمان اقتصادی و دارایی و مجموعه اقتصادی استان یک سرمایه‌گذار چینی پذیرفتند سرمایه‌گذاری بزرگی را در استان انجام دهند که هم‌اکنون در مرحله تخصیص زمین است.

وی ادامه داد: مجوز لازم برای این مهم صادر شده و میزان سرمایه‌گذاری ۱۵۰ میلیون دلار در تولید کاشی در شهرستان دورود است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد: یکی از سیاست‌های حوزه اقتصادی استان این است که طرحی می‌خواهد ایجاد شود رصد و تجهیزات آن به‌موقع وارد شود تا به بهره‌برداری برسد.

صفی خانی اضافه کرد: هفته گذشته آخرین محموله تجهیزات سیمان سفید ازنا را ترخیص کردیم و این به تحرک کارخانه کمک خواهد کرد.

وی عنوان کرد: همچنین قسمتی از تجهیزات سیمان دورود وارد کارخانه شده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان با بیان اینکه مهم‌ترین شاخص به نتیجه رسیدن سرمایه‌گذاری‌ها موضوع پروانه بهره‌برداری است، گفت: در پنج‌ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته لرستان ۱۵۳ درصد رشد پروانه بهره‌برداری را داشته است.

صفی خانی بیان کرد: تا پایان سال با توجه به طرح‌هایی که آماده بهره‌برداری هستند اتفاقات بهتری خواهد افتاد و این رشد بیشتر خواهد شد.

انتهای پیام