رومن آبراموویچ، مالک چلسی یک هواپیمای مجلل و مجهز در اختیار دارد.به گزارش خبرنما به نقل از Sun، بوئینگ ۷۶۷- ۳۳A ER آبراموویچ به عنوان «بندیت» نام گذاری شده است و ۶۶ میلیون پوند می ارزد. این هواپیما هم اکنون در فرودگاه استنتد لندن نگه داری می شود.    بوئینگ ۷۶۷ آبراموویچ می تواند در […]

رومن آبراموویچ، مالک چلسی یک هواپیمای مجلل و مجهز در اختیار دارد.به گزارش خبرنما به نقل از Sun، بوئینگ ۷۶۷- ۳۳A ER آبراموویچ به عنوان «بندیت» نام گذاری شده است و ۶۶ میلیون پوند می ارزد. این هواپیما هم اکنون در فرودگاه استنتد لندن نگه داری می شود. 

  بوئینگ ۷۶۷ آبراموویچ می تواند در سالن پذیرایی خود پذیرای ۳۰ نفر باشد

تجهیزات باورنکردنی جت شخصی مولتی میلیاردر جهان (+عکس)

آبراموویچ این هواپیمای را در سال ۲۰۰۴ یعنی یک سال پس از خریدن باشگاه چلسی خریداری کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که خطوط هوایی هاوایی پیشنهاد خود برای خرید این هواپیما را پس گرفت.

  بوئینگ ۷۶۷ آبراموویچ

تجهیزات باورنکردنی جت شخصی مولتی میلیاردر جهان (+عکس)

جدای از سالن پذیرایی مجلل، یک آشپزخانه، یک دفتر کار و اتاق خوابی با تخت دو نفره از تجهیزات این هواپیمای با شکوه هستند. در ساخت این هواپیما از بهترین نوع چوب و فلزات استفاده شده است. 

  اتاق خواب هواپیمای اختصاصی آبراموویچ

تجهیزات باورنکردنی جت شخصی مولتی میلیاردر جهان (+عکس)

وقتی یکی از ثروتمندترین افراد دنیا باشید، همیشه نگران امنیت خودتان هستید. به همین خاطر بندیت از همان سیستم دفاعی ای برخوردار است که Air Force One (هواپیمای رییس جمهور آمریکا، دونالد ترامپ) از آن بهره می برد. یک سیستم ضد موشکی ۱٫۵ میلیون پوندی روی این هواپیما نصب شده است که هر گونه حمله موشکی را خنثی می کند. بنابراین مثل ایر فورس، امن ترین هواپیمای سیاره خاکی محسوب می شود. 

بیشتر بخوانید: 

*قصر پرنده‌ای که از جت ترامپ گران‌تر است (+عکس)

*جت شخصی با طراحی داخلی به سبک قطار وینتیج

*جت شخصی که تبدیل به لیموزین شد (عکس)

چوب درخت بلوط و طلا از مواد به کار رفته در ساخت این هواپیما هستند

تجهیزات باورنکردنی جت شخصی مولتی میلیاردر جهان (+عکس)

البته این تنها هواپیمای آبراموویچ نیست و او دو بوئینگ دیگر برای انتخاب کردن دارد: یک بوئینگ ۷۶۷-۳۰۰ به ارزش ۵۵ میلیون پوند و یک بوئینگ ۷۶۷-۷۰۰ به ارزش ۶۰ میلیون پوند. آن‌ ها هم به مواردی همچون اتاق خواب و سالن کنفرانس مجهز هستند ولی نمی توانند در مجلل بودن با بندیت رقابت کنند. با این حال به کار رفتن طلا در ساخت نمای درونی آن ها باعث می شود به همین اندازه لوکس به نظر برسند. 

منبع: اقتصاد نیوز