علی پورکپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: معلمان پیشگامان تعلیم و تربیت و سربازان مبارزه با جهل و بی سوادی هستند و لازم است معلم همواره در جامعه ارزش و جایگاه ویژه ای داشته باشد. مدیر اداره آموزش وپرورش دهدشت زنده […]

علی پورکپور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا، ضمن تبریک آغاز ماه مبارک رمضان و هفته بزرگداشت مقام معلم گفت: معلمان پیشگامان تعلیم و تربیت و سربازان مبارزه با جهل و بی سوادی هستند و لازم است معلم همواره در جامعه ارزش و جایگاه ویژه ای داشته باشد.

مدیر اداره آموزش وپرورش دهدشت زنده نگه داشتن یاد و خاطره معلمان شهید و استاد شهید مرتضی مطهری را مهم عنوان و تصریح کرد: شهدای فرهنگی و دانش آموز چشم و چراغ آموزش و پرورش هستند و مفتخریم که همواره خانواده عزیز و گرامی شهدا خصوصا شهدای فرهنگی مشی آموزش وپرورش دهدشت بوده و خواهد بود.

وی با بیان اینکه مراسم گرامیداشت هفته معلم و برنامه های ویژه این هفته تحت تاثیر گسترش و شیوع ویروس کرونا احتمال به شکل مجازی برگزار خواهد شد افزود: امسال نیز به مانند سالهای قبل از معلمان نمونه شهرستان تجلیل خواهیم کرد.

پورکپور اظهارکرد: یکی دیگر مهمترین برنامه های ما تجلیل از معلمان بازنشسته است و امسال در صورت مهیا شدن شرایط از این عزیزان نیز تقدیر خواهیم کرد.

وی بیان کرد: ۳۲ معلم نمونه شهرستان پس از طی فرایندی خاص انتخاب شدند که ان شا الله از این عزیزان تجلیل خواهیم کرد.

انتهای پیام