شهاب خاکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال تیم‌های نوجوانان و جوانان لرستان در رقابت‌های قهرمانی کشور عناوین دوم و سوم را کسب کرده‌اند. وی ادامه داد: تیم استعدادهای برتر لرستان نیز سوم شده و با ۵ بوکسور در انتخابی تیم ملی امید شرکت کردیم که همگی به تیم ملی راه یافتند. خاکی با […]

شهاب خاکی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: امسال تیم‌های نوجوانان و جوانان لرستان در رقابت‌های قهرمانی کشور عناوین دوم و سوم را کسب کرده‌اند.

وی ادامه داد: تیم استعدادهای برتر لرستان نیز سوم شده و با ۵ بوکسور در انتخابی تیم ملی امید شرکت کردیم که همگی به تیم ملی راه یافتند.

خاکی با بیان اینکه توجه ویژه‌ای به رده‌های پایه داریم، اضافه کرد: هر هفته در تمام رده‌های سنی داخل استان مسابقه برگزار می‌کنیم.

دبیر هیات بوکس لرستان خاطرنشان کرد: مسابقات بزرگسالان قهرمانی کشور نیز آبان‌ماه برگزار می‌شود و به دنبال این هستیم که آنجا هم جزو سه تیم برتر باشیم.

وی بیان کرد: در هیات جدید به دنبال این بودیم که بوکس لرستان را به جایگاه اصلی‌اش در کشور برگردانیم که خوشبختانه این هدف عملی شده ولی به این عنوان‌ها بسنده نمی‌کنیم و درصدد پیشرفت بیشتر هستیم.

خاکی گفت: در این مسیر مدیرکل ورزش و جوانان لرستان از هیئت حمایت می‌کند و خوشبختانه مشکل خاصی نداریم.

انتهای پیام