“سید حشمت الله صمیمی” با تاکید بر اینکه به صورت روزانه وضعیت بازار استان را به دستور استاندار استان رصد می کنیم، افزود: چند نرخی بودن برخی کالاها در بازار اصلا توجیه پذیر نیست. وی اظهار کرد: آن چیزی که مردم را عذاب می دهد چند نرخی بودن قیمت کالاهای مشابه در سطح بازار است […]

“سید حشمت الله صمیمی” با تاکید بر اینکه به صورت روزانه وضعیت بازار استان را به دستور استاندار استان رصد می کنیم، افزود: چند نرخی بودن برخی کالاها در بازار اصلا توجیه پذیر نیست.
وی اظهار کرد: آن چیزی که مردم را عذاب می دهد چند نرخی بودن قیمت کالاهای مشابه در سطح بازار است که لازم است دستگاه های نظارتی با قاطعیت با متخلفین برخورد کنند.
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از وفور کالاهای اساسی در بازار کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و تصریح کرد: یکی از اقدامات اساسی دولت در طی چند سال اخیر، ذخیره‌سازی کالاهای اساسی در انبارهای استان و کشور به طور بی سابقه بوده است. 
صمیمی دوست ادامه داد: در این شرایط سخت کرونایی خیلی ها به سهم خویش کمک کردند و بخش عظیمی از اصناف استان علی رغم مشکلات فراوان جهت قطع زنجیره این ویروس منحوس کسبه خود را تعطیل کردند، اما متاسفانه تعداد اندکی از صنوف به خصوص کسانی که در این مدت باید نسبت به ارائه خدمت اقدام می کردند ولی در حق مصرف کنندگان اجحاف کرده که لازم است با این افراد برخورد قاطع شود.
وی با تاکید بر اینکه حضور بازرسین و برخورد با متخلفین بازار باید برای مردم محسوس باشد، عنوان کرد: بازرسی‌ها و نظارت بر بازار باید از طریق صداوسیما و رسانه‌ ها اطلاع رسانی شود و مردم باید احساس کنند که ناظرین در بازار حضور دارند و با هرگونه تخلفی برخورد می‌ کنند.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت تشدید بازرسی ها و برخورد آنی با متخلفان تاکید کرد.
انتهای پیام