محمدرضا صفی‌خانی در جمع خبرنگاران بیان کرد: متاسفانه با وجود اینکه بارها بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان مقرر شده بود که اصناف غیر ضرور تعطیل باشند شاهد ادامه فعالیت برخی از آنها هستیم. وی ادامه داد: از سوی دیگر با وجود اینکه بارها متخصصان و مسئولان حوزه بهداشت و درمان از […]

محمدرضا صفی‌خانی در جمع خبرنگاران بیان کرد: متاسفانه با وجود اینکه بارها بر اساس تصمیم ستاد مبارزه با بیماری کرونا استان مقرر شده بود که اصناف غیر ضرور تعطیل باشند شاهد ادامه فعالیت برخی از آنها هستیم.

وی ادامه داد: از سوی دیگر با وجود اینکه بارها متخصصان و مسئولان حوزه بهداشت و درمان از مردم خواسته‌اند از تجمع و حضور در شلوغی‌ها خودداری کنند اما این امر مورد بی‌توجهی قرار گرفته و شاهد ازدحام در بازار و مرکز شهر خرم‌آباد هستیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد: البته باید از اصنافی که مصوبه ستاد مقابله با کرونای استان را پذیرفته و اقدام به تعطیلی واحدهای صنفی خود کرده‌اند تقدیر و تشکر به عمل آورد.

صفی‌خانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به برخورد قاطع با اصناف غیر ضروری که در روزهای پایانی سال به فعالیت خود ادامه می‌دهند، افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته با مقام قضایی و دادستان مرکز استان در روزهای پایانی سال با اصنافی که اقدام به ادامه فعالیت کنند برخورد جدی و قاطع خواهد شد.

وی گفت: البته اصنافی که اقدام به عرضه کالاهای اساسی، مواد غذایی و مواد بهداشتی مورد نیاز مردم می‌کنند به صورت مستمر به فعالیت خود ادامه داده و هیچ مشکلی در این راستا وجود ندارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان اظهار کرد: حتی جهت رفاه حال همشهریان خرم‌آبادی تمامی فروشگاه‌های بزرگ و زنجیره‌ای استان در ایام تعطیلات به فعالیت خود ادامه داده و ساعات کاری آنها نیز افزایش خواهد یافت تا مردم بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را تهیه کنند.

صفی‌خانی بیان کرد: در روز پایانی سال مطمئنا برای جلوگیری از گسترش بیماری کرونا با اصناف غیرضروری که به فعالیتشان ادامه دهند برخورد قاطع شده و اقدامات لازم برای پلمب و بستن واحدهای صنفی آنها بدون هیچگونه اغماضی صورت می‌گیرد از سوی دیگر انتظار داریم که هم‌استانی‌ها برای حفظ سلامت خود، خانواده و جامعه از ترددهای غیرضرور خودداری کنند.

انتهای پیام