به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال بانوان ایران در دومین دیدار خود از مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف تیم فلسطین رفت و با حساب ۹ بر صفر برتری رسید. بیان محمودی، کارشناس فوتبال بانوان، در گفتگو با خبرنگار برنا درباره عملکرد تیم ملی در این […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم ملی فوتبال بانوان ایران در دومین دیدار خود از مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف تیم فلسطین رفت و با حساب ۹ بر صفر برتری رسید.

بیان محمودی، کارشناس فوتبال بانوان، در گفتگو با خبرنگار برنا درباره عملکرد تیم ملی در این دوره از مسابقات عنوان کرد: تیم ملی کشورمان در هر دو دیدار بازی خوبی انجام داد. خوشبختانه تیم خوب و یک‌دستی داریم. هرچند که معتقدم برای این دوره از مسابقات می‌توانستیم از بازیکن‌های دیگر نیز بهره ببریم.

وی ادامه داد: در بازی با فیلیپین متاسفانه بچه‌ها همه فرصت‌سوزی کردند و نتوانستیم آن نتیجه مورد نظر را کسب کنیم ولی در دیدار با فلسطین عملکرد قابل قبولی داشتیم. هر چند که این تیم در رنکینگ، در مقایسه با ما در رتبه پائین‌تری قرار دارد ولی بازی خوبی انجام دادیم و قطعا نتیجه به دست آمده در ایجاد انگیزه برای بازی سوم نیز تاثیرگذار خواهد بود.

سرمربی ذوب‌آهن در پایان در خصوص دیدار با چین تایپه گفت: چین تایپه تیم نسبتا خوبی است و بدون شک بازی راحتی نخواهیم داشت. این بازی برای هر دو تیم مهم است. بنابراین هر دو تیم تلاش می‌کنند برنده زمین را ترک کنند. به نظرم تیم ما پتانسیل صعود به مرحله بعد را دارد. امیدوارم این اتفاق در این دیدار رخ بدهد.