به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مسابقات تکواندو قهرمانی جهان ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می‌شود. تیم ملی کشورمان در بخش بانوان با شش ملی پوش در این مسابقات حضور پیدا خواهند کرد. کیمیا همتی، عضو تیم ملی تکواندو بانوان، درباره شرایط اردوهای تیم ملی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ مسابقات تکواندو قهرمانی جهان ۲۵ تا ۲۹ اردیبهشت‌ماه سال جاری به میزبانی منچستر انگلیس برگزار می‌شود. تیم ملی کشورمان در بخش بانوان با شش ملی پوش در این مسابقات حضور پیدا خواهند کرد.

کیمیا همتی، عضو تیم ملی تکواندو بانوان، درباره شرایط اردوهای تیم ملی پیش از حضور در مسابقات جهانی منچستر به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه تمرینات خوبی را سپری کردیم، آمادگی و انگیزه لازم برای حضور در مسابقات جهانی را داریم. مجموعا پنج ماه در اردو بودیم و تمرینات فنی و تکنیکی خوبی را انجام دادیم.

وی درمورد سطح مسابقات و شانس کسب مدال نیز افزود: شناخت خوبی نسبت به رقبا داریم اما مشخص نیست با کدام بازیکن مسابقه خواهیم داد، برهمین اساس پیش بینی مدال کمی سخت است ولی در کل مسابقات جهانی متفاوت‌تر از دیگر مسابقات است و این کمی کار را دشوار می‌کند.

دارنده مدال نقره المپیک جوانان در پایان افزود: بهترین‌های المپیک و قهرمانان جهان در این مسابقات شرکت می کنند و همه به دنبال کسب عنوان قهرمانی هستند اما با توجه به تمرینات خوب و اردوی صربستان که پشت سر گذاشتیم و مدالی که در المپیک جوانان آرژنتین کسب کردم امیدوارم از این مسابقات نیز دست خالی برنگردم.