وکیل برانکو ایوانکوویچ با بیان اینکه مسوولان باشگاه پرسپولیس برای توافق با آنان تماس گرفته‌اند، گفت: منتظر پیشنهاد جدید مسئولان این باشگاه هستیم. به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: مسوولان پرسپولیس اعلام کردند که می‌خواهند برای حل مشکل طلب برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی، به توافق برسند. […]

وکیل برانکو ایوانکوویچ با بیان اینکه مسوولان باشگاه پرسپولیس برای توافق با آنان تماس گرفته‌اند، گفت: منتظر پیشنهاد جدید مسئولان این باشگاه هستیم.

به گزارش خبرنما به نقل از ایرنا، دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: مسوولان پرسپولیس اعلام کردند که می‌خواهند برای حل مشکل طلب برانکو ایوانکوویچ و دستیاران وی، به توافق برسند. در همین راستا از آنها خواستم پیشنهاد و راه حل جدید خود را ارائه کنند.

وی افزود: پرسپولیس چندین بار پیش از این هم برای توافق اقدام کرده بود، اما اینبار منتظر پیشنهاد جدیدشان برای توافق هستیم.

وکیل سرمربی اسبق پرسپولیس خاطرنشان کرد: این پرونده روند عادی خود را طی می‌کند و منتظر هستیم تا پیشنهاد جدیدی را برای توافق از پرسپولیس دریافت کنیم. مشکلی در این بابت وجود ندارد و صبر خواهیم کرد تا ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.

باشگاه پرسپولیس درحالی برای توافق با سرمربی پیشین خود اقدامات لازم را انجام داده که چندی پیش، فیفا باشگاه پرسپولیس را به پرداخت مطالبات برانکو و دستیاران محکوم کرد و در پی آن این باشگاه به رای فوق در دادگاه عالی ورزش شکایت کرد.

طبق رای فدراسیون بین‌المللی فوتبال، باشگاه پرسپولیس باید بیش از یک میلیون یورو به برانکو پرداخت کند.