«الیاس حضرتی»، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص "عملکرد صدا و سیما" گفت: بدترین خطا و اشتباه این است که رسانه ملی را به یک توپخانه تبدیل کنیم و یا ابزاری بدانیم برعلیه جناح مقابل و یا برعلیه سلیقه جناح مقابل. او در ادامه و با اشاره […]

«الیاس حضرتی»، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، در گفت و گو با خبرنگار سیاسی برنا در خصوص "عملکرد صدا و سیما" گفت: بدترین خطا و اشتباه این است که رسانه ملی را به یک توپخانه تبدیل کنیم و یا ابزاری بدانیم برعلیه جناح مقابل و یا برعلیه سلیقه جناح مقابل.

او در ادامه و با اشاره به نقش ظریف در سریال گاندو افزود: ظریف به لحاظ تقسیم بندی نمی گوید که من اصلاح طلب هستم یا اصولگرا، البته اگر هم تقسیم بندی را مدنظر قرار دهیم ظریف سوابقش به اصولگرایان نزدیک تر است تا اصلاح طلبان. اینکه بیایم دولتی را از طریق رسانه ملی مورد هجمه قرار دهیم، نادرست است.

حضرتی گفت: وقتی پای صدا سیما و وزارت ارشاد وسط می آید به نظرم داستان خطرناک و پیچیده می شود. با همین کارها بُرش اصلی رسانه ملی را از دست می دهیم و بخشی زیادی از مردم را هُل داده ایم به سمت رسانه های آن ور آب، که این موضوع خیلی خطرناک است. بخشی از مردم اصلا تلویزیون نگاه نمی کنند اگر تلویزیون برنامه های خوبی داشته باشد و براساس وزن رسانه ملی باشد، مردم استقبال می کنند.

رییس کمیسیون اقتصادی مطرح کرد: اینکه بحث های امنیتی در سریال های صدا و سیما مطرح می‌شود جزو کج سلیقه ای صداوسیما است. صداوسیما آنقدر از این کج سلیقگی ها داشته است که به این روز کشیده شد. باید به هیات نظارت میدان اختیاراتی بیشتری داد تا در فیلم هایی که می خواهند پخش کنند، دقت کنند.