به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در جریان هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۰:۵۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم رفت که این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید. برای پرسپولیس دراین دیدار شهریار مغانلو در دقیقه ۲۴ و مهدی […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، در جریان هفته بیست‌وهفتم لیگ برتر فوتبال ایران، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۲۰:۵۵ در ورزشگاه آزادی به مصاف آلومینیوم رفت که این دیدار در نهایت با برتری دو بر صفر به سود پرسپولیس به پایان رسید.

برای پرسپولیس دراین دیدار شهریار مغانلو در دقیقه ۲۴ و مهدی ترابی دردقیقه ۳۴ گلزنی کردند.

سیدجلال حسینی، کاپیتان پرسپولیس پیش از شروع بازی و هنگام گرم کردن مصدوم شد و فرجی جایگزین او در ترکیب این تیم شد.

نیمه اول

در پانزده دقیقه ابتدایی این دیدار، پرسپولیس بازی هجومی را در دستور کار خود قرار داده بود و قصد داشت در همان ابتدای کار، به گل برسد اما عملکرد خوب مدافعان آلومینیوم اجازه نداد قرمزپوشان زمین، شوتی به سمت چارچوب بزنند. در این میان اما پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی یکی دو فرصت خوب به دست آورد اما ارسال بازیکنانی چون ترابی و عالیشاه، با دخالت مدافعان آلومینیوم راهی کرنر شد.

در دقیقه ۲۴، روی حرکت خوب مهدی ترابی که از سمت چپ انجام شد و ارسال این بازیکن، توپ درون محوطه جریمه آلومینیوم به شهریار مغانلو رسید و این بازیکن با یک شوت پای راست دروازه را باز کرد.

در دقیقه ۳۴، روی اشتباه مدافعان آلومینیوم، شهریار مغانلو توپ ربایی کرد و در ادامه با یک پاس زیبا مهدی ترابی را درون محوطه جریمه آلومینیوم صاحب توپ کرد و این بازیکن هم با یک شوت پای راست گل دوم تیمش را به ثم رساند.

 در دقیقه ۴۴ باز هم فرصت خوبی نصیب پرسپولیس و شهریار مغانلو شد اما شوت مهاجم پرسپولیس را این‌بار دروازه‌بان آلومینیوم مهار کرد.

نیمه دوم

نیمه دوم این دیدار را سفیدپوشان آلومینیوم سعی داشتند هجومی‌تر آغازکردند اما هرچه از دقایق بازی گذشت، قرمزپوشان پرسپولیس بهتر عمل کردند و بر بازی مسلط شدند. در دقیقه ۵۴ روی اشتباه مدافعان آلومینیوم شهریار مغانلو فرصت بسیار خوبی برای گلزنی به دست آورد اما درحالی وارد محوطه جریمه آلومینیوم شده بود، شوت او با دخالت دروازه‌بان آلومینیوم راهی کرنر شد.

در دقیقه ۵۶، حامد پاکدل روی اشتباه حامد لک، فرصت بسیار خوبی برای گلزنی به دست آورد اما شوت پای راست او راهی اوت شد.

در دقیقه ۶۷، روی یک ارسال بلند، آریاکیا فرصت خوبی برای باز کردن دروازه پرسپولیس به دست آورد اما شوت این بازیکن از بالای دروازه به اوت رفت.

در دقیقه ۷۰، آلومینیوم صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و در ادامه معین عباسیان با ارسال توپ روی دروازه فرصت خوبی برای مهاجمان آلومینیوم ایجاد کرد اما ضربه سر حامد پاکدل راهی اوت شد.

در دقیقه ۸۰ سعید آقایی به خاطر خطا روی بازیکن آلومینیوم با کارت زرد داور جریمه شد.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، محمد حسین کنعانی‌زدگان، فرشاد فرجی، وحید امیری، مهدی شیری، میلا سرلک، احمد نورالهی، مهدی ترابی (۷۷ سیامک نعمتی)، احسان پهلوان، شهریار مغانلو (۷۷ مهدی عبدی) و امید عالیشاه (۶۷ سید آقایی).

ترکیب آلومینیوم: حسین پورحمیدی، محمد ایران‌پوریان، رامین سلیمان‌زاده، سید مهدی حسینی، حامد پاکدل، امید سینگ، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، معین عباسیان، اسماعیل شریفات (۷۸ سعید واقع‌پسند)، امیر محمد هوشمند.

انتهای پیام