به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیروس دین‌محمدی، هافبک پیشین تیم استقلال و تیم ملی، درباره حضور مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی و برد برابر سوریه به خبرنگار برنا گفت: با اینکه نفرات دعوت شده به تیم ملی تفاوتی با نفرات قبلی نداشت اما مشخص است مارک ویلموتس به فوتبال […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سیروس دین‌محمدی، هافبک پیشین تیم استقلال و تیم ملی، درباره حضور مارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی و برد برابر سوریه به خبرنگار برنا گفت: با اینکه نفرات دعوت شده به تیم ملی تفاوتی با نفرات قبلی نداشت اما مشخص است مارک ویلموتس به فوتبال تهاجمی علاقه دارد و در بازی با سوریه این موضوع مشهود بود. فکر می‌کنم ذهنیتی هم که برای بازیکنان به وجود آمده این است که این مربی به بازیکنان هجومی علاقه‌مند است و البته این موضوع به تفکرات هر مربی بستگی دارد اما در بازی با سوریه همواره ۳-۴ بازیکن کشورمان در ۱۸ قدم حریف بودند که این نشان می‌دهد تیم میل به هجوم بیشتری دارد.

دین‌محمدی درباره بازی امروز با کره‌جنوبی نیز اظهار داشت: بازی کردن در کره همیشه سخت است، این تیم همواره یکی از مدعیان آسیاست که مقابل تیم‌های مطرح جهان هم خوب بازی می‌کند. به هر ترتیب باید از بازی تدارکاتی بیشترین بهره را ببریم و امیدوارم بازیکنان کم تجربه هم بتوانند در این دیدار بازی کنند و خود را محک بزنند.

هافبک پیشین تیم ملی با اشاره به حضور وحید هاشمیان  عنوان کرد: آقای هاشمیان سابقه زیادی در بحث مربیگری ندارد و حضور در کنار ویلموتس می‌تواند برای او یک تجربه بسیار خوب باشد.

دین‌محمدی درباره حضور استراماچونی روی نیمکت استقلال تصریح کرد: من شناخت خاصی از این مربی ندارم اما به عنوان یک استقلالی امیدوارم بتواند در تیم موفق باشد.