به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دیدار تدارکاتی بین تیم‌های ملی والیبال نشسته ایران و روسیه در فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد که در نهایت با برتری ملی‌پوشان کشورمان به پایان رسید. محمدرضا سبحانی نیا، عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، درباره این دیدار در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ دیدار تدارکاتی بین تیم‌های ملی والیبال نشسته ایران و روسیه در فدراسیون جانبازان و معلولین برگزار شد که در نهایت با برتری ملی‌پوشان کشورمان به پایان رسید.

محمدرضا سبحانی نیا، عضو تیم ملی والیبال نشسته کشورمان، درباره این دیدار در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: سه بازی با تیم روسیه انجام دادیم که در هر دیدار رفته رفته بازی‌ها سنگین‌تر می‌شد. روسیه تیم خوب و قدرتمندی است که سال قبل عنوان قهرمانی در مسابقات قهرمانی اروپا را کسب کرده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه در این مدت هم تمرینات خوبی را به صورت مشترک با روسیه انجام دادیم که برای هر دو تیم اثرات مثبتی را درپی داشت. در هر سه دیدار بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم این نشان می دهد که انگیزه و آمادگی خوبی داریم.

سبحانی نیا درمورد مسابقات قهرمانی آسیا گفت: این مسابقات خرداد به میزبانی تایلند برگزار خواهد شد. خوشبختانه استرسی برای حضور در این رقابت‌ها نداریم و بدون شک می‌توانیم بهترین نتیجه را رقم بزنیم.