براتعلی صالحی گفت: ۱۶ واحد صنفی که مصوبه تعطیلی ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای تامین را رعایت نکردند به مدت طولانی پلمب شدند. وی اظهار کرد: با توجه به ابلاغ دستورالعمل تعطیلی اصناف غیرضروری برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در سطح استان، تنها برخی از اصناف آن هم با رعایت پروتکل بهداشتی، اجازه […]

براتعلی صالحی گفت: ۱۶ واحد صنفی که مصوبه تعطیلی ستاد ملی مبارزه با کرونا و شورای تامین را رعایت نکردند به مدت طولانی پلمب شدند.
وی اظهار کرد: با توجه به ابلاغ دستورالعمل تعطیلی اصناف غیرضروری برای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا در سطح استان، تنها برخی از اصناف آن هم با رعایت پروتکل بهداشتی، اجازه فعالیت دارند سایر اصناف باید نسبت به تعطیلی مغازه خود اقدام کنند.
مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد بابیان اینکه بر اساس این دستورالعمل تمام واحدهای صنفی غیرضروری باید تا ۱۵ فروردین تعطیل باشند، تصریح کرد: با توجه به بازرسی انجام گرفته در روز شنبه ۹ فروردین ماه، تعداد ۱۶ واحد صنفی غیرضروری در استان که به مصوبات پیش گفته عمل نکردند پلمپ شدند.
به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا به نقل از روابط عمومی تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمد، صالحی بیان کرد: برای جلوگیری از تردد و تجمع مردم در سطح بازار و مکانهای شلوغ گشت های مشترک با حضور نماینده استانداری، قاضی و بازرسان تعزیرات حکومتی، بازرسان مرکز بهداشت، بازرسان سازمان صمت، بازرسان اتاق اصناف و پلیس امنیت نیروی انتظامی در حال انجام است تا از فعالیت صنوف و فروشگاه های غیرضروری جلوگیری شود.
انتهای پیام