به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نقل و انتقالات لیگ نوزدهم بازیکنانی را در پست های مختلفی جذب کرده است. اگرچه برای بیرانوند در درون دروازه پیشنهاداتی وجود داشت اما باشگاه با نگه داشتن رادوشوویچ نشان داد به فکر جانشینی این بازیکن است و حتی دو […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال پرسپولیس تهران در نقل و انتقالات لیگ نوزدهم بازیکنانی را در پست های مختلفی جذب کرده است. اگرچه برای بیرانوند در درون دروازه پیشنهاداتی وجود داشت اما باشگاه با نگه داشتن رادوشوویچ نشان داد به فکر جانشینی این بازیکن است و حتی دو دروازه بان جدید هم به نام امیرحسین بیات و ساسان زمانه هم جذب کرد و قصد دارد از میان این دو بازیکن یک دروازه بان مطمئن برای سال های آتی نیز بسازد.

به نظر می رسد با توجه به علاقه گابریل کالدرون به جوانان حتی به این بازیکنان جدید هم بازی برسد. در تصویر پایین چهار دروازه بان پرسپولیس به همراه محسن سیدی مربی گلرهای پرسپولیس قرار دارد و نکته جالب این عکس این است که این چهار پرسپولیسی برای به دست آوردن یک پیراهن می جنگند و فقط یکی از آنها می تواند در هر بازی به میدان برود(به غیر از زمان مصدومیت و محرومیت) و باید دید کدامیک از آنها می تواند درون دروازه قرار بگیرد. البته بیرانوند با اختلاف زیادی در جایگاه اول قرار دارد و نفر بعد از او را یکی از این سه نفر باقی مانده تشکیل می دهند.