به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن ربیع‌خواه در بازی شهرخودرو و پرسپولیس برای اولین بار در این فصل در ترکیب اصلی جای گرفت و یکی از بهترین‌های تیمش بود. دوندگی زیاد این بازیکن در مرکز میدان و جلوی مدافعان پرسپولیس باعث شد که تیم مشهدی کمتر فرصت نزدیک شدن به […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ محسن ربیع‌خواه در بازی شهرخودرو و پرسپولیس برای اولین بار در این فصل در ترکیب اصلی جای گرفت و یکی از بهترین‌های تیمش بود. دوندگی زیاد این بازیکن در مرکز میدان و جلوی مدافعان پرسپولیس باعث شد که تیم مشهدی کمتر فرصت نزدیک شدن به عمق دفاع سرخ پوشان را پیدا کند.

_MG_0134

این بازیکن که لقب پسر برانکو در فصل های گذشته داشت، به نظر می رسد با مهره مارش کالدرون را هم جذب کرده اما مهره مار چیزی نیست جز تلاش و دوندگی بالای این بازیکن. در پایان مسابقه هم جی‌پی‌اس‌های وصل شده به بازیکنان پرسپولیس از سوی کالدرون نشان داد که ربیع‌خواه با بیش از ۱۳ کیلومتر بیشترین دوندگی را در ترکیب تیمش و تیم حریف همانگونه که در تصویر پایین می‌بینید داشته و به نوعی رکورد جالبی از خود به جا گذاشته است.

photo_۲۰۱۹-۱۰-۰۸_۱۴-۱۸-۰۸

کالدرون از اینکه ربیع‌ خواه دونده و پرتلاش در زمین بازی می‌کند، خوشحال است و بر اساس شنیده ها او هم به نوع بازی ستاره پرسپولیس علاقمند شده و قصد دارد در بازی‌های آینده بیشتر از او در ترکیب اصلی استفاده کند و باید گفت این ستاره بعد از برانکو پسر کالدرون هم شد.

شاید همین موضوع باعث شده در تمرینات اخیر سرخ پوشان هم کالدرون همواره از ربیع خواه در بین نفرات اصلی استفاده کند و این نشان از رضایت‌ مندی سرمربی آرژانتینی از هافبک دفاعی تیمش است.