به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال استقلال زیر نظر سرمربی خارجی روز گذشته پشت درهای بسته روز گذشته برگزارشد. بر اساس شنیده ها سرمربی ایتالیایی استقلال به دنبال جذب بازیکن خارجی جدید برای تیمش است. استراماچونی به مسوولان این باشگاه گفته که با نظر خودش یک […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، نخستین جلسه تمرین تیم فوتبال استقلال زیر نظر سرمربی خارجی روز گذشته پشت درهای بسته روز گذشته برگزارشد. بر اساس شنیده ها سرمربی ایتالیایی استقلال به دنبال جذب بازیکن خارجی جدید برای تیمش است. استراماچونی به مسوولان این باشگاه گفته که با نظر خودش یک هافبک و یک مهاجم را به استقلال خواهد آورد.

بر همین اساس او در حال بررسی گزینه‌های موردنظرش است تا در نهایت پس از مذاکرات اولیه، صحبت‌های نهایی با بازیکنان خارجی جدید استقلال را بر عهده مدیریت این باشگاه بگذارد. گفته می شود او یک مهاجم ایتالیایی را برای حضور در استقلال در نظر دارد و باید دید بازیکن دوم او در خط هافبک هم ایتالیایی است یا خیر؟ به هر حال آنچه قطعی به نظر می‌رسد این است که استراماچونی به احتمال فروان پای ستاره اروپایی را به استقلال باز می‌کند و بعید هم نیست او بتواند بازیکنانی از کشور خودش را به جمع آبی پوشان بیاورد.