علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از آغاز بحران کرونا در داخل کشور، منطقه و جهان به‌خصوص کشورهای مدعی و عناصر ضدانقلاب تبلیغات گسترده‌ای را علیه جمهوری اسلامی ایران از لحاظ مرگ‌ومیر و امکانات راه‌اندازی کردند. وی تصریح کرد: ما انصافاً در سطح جهان شاهد جز بهترین‌ها باشیم چون‌که با توجه تجربه‌های ۴۰ […]

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: از آغاز بحران کرونا در داخل کشور، منطقه و جهان به‌خصوص کشورهای مدعی و عناصر ضدانقلاب تبلیغات گسترده‌ای را علیه جمهوری اسلامی ایران از لحاظ مرگ‌ومیر و امکانات راه‌اندازی کردند.

وی تصریح کرد: ما انصافاً در سطح جهان شاهد جز بهترین‌ها باشیم چون‌که با توجه تجربه‌های ۴۰ ساله گذشته مانند دوران جنگ و بلاهای طبیعی متعددی که به کشور وارد شد همه ارگان‌ها با توجه به بیانات مقام معظم رهبری از روز اول که پیام بسیار امیدبخشی دادند مردم نیز از همه ظرفیت‌ها استفاده کردند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمبود ما در حداقل‌ها است درحالی‌که فروشگاه‌های بزرگ آمریکا و اروپا خالی از نیازهای اولیه مردم است در سراسر ایران فروشگاه‌های بزرگ ما نیازهای اولیه مردم را دارند و دغدغه‌ای وجود ندارد و تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

بروجردی اضافه کرد: کارخانه‌ها تغییر تولید داده‌اند و مواد شوینده، ضدعفونی‌کننده و ماسک تولید می‌کنند و امروز کسانی که امروز این‌گونه علیه جمهوری اسلامی رجزخوانی می‌کردند هیچ حرفی برای گفتن ندارند و رئیس‌جمهور مدعی آمریکا با روسا مختلف کشورها تماس می‌گیرد و درخواست کمک می‌کند تا کاستی‌های خود را جبران کند.

وی بیان کرد: از نیروهای خط مقدم جبهه مبارزه با کرونا، پرستاران، دکترها، نیروهای مسلح، سپاه پاسداران ظرفیت‌های ملی ما که بهترین‌ها را ارائه کردند تشکر و قدردانی می‌کنم و امیدواریم هر چه سریع‌تر شاهد پایان این مشکل ملی باشیم.

انتهای پیام