به گزارش خبرنما به نقل از سرویس ورزشی پارسینه؛ موضوع آکادمی پرسپولیس و شرایط نامساعد آن سال‌ها است که دغدغه هواداران شده ولی ظاهرا قرار نیست این مساله حل شود و حالا با انتخاب اشپیتیم آرفی بازهم انتقادات گسترده شده است.   بازیکن اسبق پرسپولیس سهراب انتظاری درباره انتخاب اشپیتیم آرفی به عنوان سرمربی جدید […]

به گزارش خبرنما به نقل از سرویس ورزشی پارسینه؛ موضوع آکادمی پرسپولیس و شرایط نامساعد آن سال‌ها است که دغدغه هواداران شده ولی ظاهرا قرار نیست این مساله حل شود و حالا با انتخاب اشپیتیم آرفی بازهم انتقادات گسترده شده است.

 

بازیکن اسبق پرسپولیس سهراب انتظاری درباره انتخاب اشپیتیم آرفی به عنوان سرمربی جدید تیم نونهالان پرسپولیس گفت:

آرفی در کل یک سال در پرسپولیس حضور داشته و در همان سال هم خیلی از مسابقات را بازی نکرد. علت اینکه تیم های پایه باشگاه پرسپولیس چندین سال است شرایط خوبی ندارند همین مسائل است. متاسفانه باشگاه‌ ها در کشورمان کدخدامنشانه و رفاقتی تصمیم می‌گیرند. پرسپولیس این همه پیشکسوت خوب و مربیان کاربلد دارد. آیا هیچ کدام از این نفرات شرایط سرمربی‌گری تیم نونهالان را نداشتند؟
انتظاری در ادامه گفت:

اسماعیل حلالی، ادموند بزیک و رضا جباری که به عنوان سرمربی تیم‌های امید، جوانان و نوجوانان انتخاب شدند، سال‌های زیادی برای پرسپولیس زحمت کشیده اند و به آنها تبریک می‌گویم اما انتخاب آرفی یک نقطه تاریک بود. هیچ چیز روی روال و اصول نیست و ابراهیم شکوری و محسن خلیلی باید درباره انتخاب آرفی پاسخگو باشند. آیا بزرگ‌تر از وی در این باشگاه نبوده که سرمربی تیم نونهالان پرسپولیس شود؟
او اضافه کرد:

بازیکنانی داریم که حدود ۱۶ سال برای این تیم زحمت کشیده‌اند اما کسی یادشان نیست اما اشپیتیم آرفی براساس رفاقت با شکوری یا خلیلی، سرمربی یکی از تیم های پایه پرسپولیس می‌شود. آیا وی سابقه سرمربیگری داشته است؟ رفاقتی تصمیم گرفتن درست نیست. درباره انتخاب سرپرستان تیم‌های پایه هم باید بگویم چنین جایگاهی خیلی مهم است. از برخی  افراد اسم نمی‌برم اما برای سرپرست باید پیشکسوتی باسابقه را انتخاب کرد که ارج و قرب داشته باشد.