مجری برنامه شب‌های فوتبالی با بیان اینکه رسانه برای طیف وسیعی از مخاطبان برنامه سازی می‌کند اظهار داشت: این رسانه است که در صورت حضور یا عدم حضور هر کسی روی نیمکت تیم‌ها ارتباط مخاطب را با تیم یا باشگاه مورد علاقه اش حفظ می‌کند؛ بنابراین تحریم کردن یک رسانه محروم کردن مخاطبان از دریافت […]

مجری برنامه شب‌های فوتبالی با بیان اینکه رسانه برای طیف وسیعی از مخاطبان برنامه سازی می‌کند اظهار داشت: این رسانه است که در صورت حضور یا عدم حضور هر کسی روی نیمکت تیم‌ها ارتباط مخاطب را با تیم یا باشگاه مورد علاقه اش حفظ می‌کند؛ بنابراین تحریم کردن یک رسانه محروم کردن مخاطبان از دریافت اخبار و اطلاعات است.

وی تصریح کرد: اظهارات یک مجری نباید به تحریم کل صدا و سیما منجر شود.

هفته گذشته و در حالی پرسپولیس برای حضور در ورزشگاه فولاد شهر، هتل محل اقامت خود را ترک کرده بود، چند نفر از روی پل هوایی به اتوبوس تیم پرسپولیس نارنجک‌هایی را پرتاب کردند که اتوبوس حامل بازیکنان این تیم را تا آستانه واژگونی پیش برد.

ورود سختگیرانه کمیته انضباطی به حمله نارنجکی اصفهان
حالا رئیس کمیته انضباطی اعلام کرده که حکمی «سختگیرانه» در این خصوص صادر خواهد شد. او البته ارائه گزارش کتبی را تکذیب کرد، اما گفت که به صورت شفاهی ماجرا را دنبال کرده است.

اسماعیل حسن زاده در این خصوص می‌گوید: فعلا گزارشی به کمیته انضباطی حاصل نشده و موضوع در دست بررسی است. خوشبختانه آقای مهدی و دیگر مسئولان حضور داشتند و شفاهی مسائلی را گفتند، اما موضوع مستلزم گزارش کتبی است که ما بتوانیم در رسیدگی به آن استناد کنیم.

وی افزود: در این موضوع خاص من مدرک و گزارشی ندیدم که بتوانم نظری بدهم. حتی اگر گزارشی بود، ما اجازه نظر دادن نداشتیم. من قول می‌دهم ما در اسرع وقت رای را صادر خواهیم کرد و این حکم سختگیرانه خواهد بود.

حسن‌زاده، رئیس کمیته انضباطی همچنین درباره ادعای استقلال درباره تخلف پیکان در جدال با این تیم گفت: حتی اگر هزینه دادرسی هم پرداخت می‌شد، در خصوص تعویض‌های پیکان رأی به سود استقلال نبود و شکایت رد می‌شد