در حکمی از سوی رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، صالح عابدینی بعنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان دنا منصوب شد. به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد در آئینی با حضور «زیور روستا» معاون فرماندار دنا، “داریوش برادران” معاونت منابع انسانی ،مالی و پشتیبانی شرکت […]

در حکمی از سوی رسول فرهادی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان، صالح عابدینی بعنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان دنا منصوب شد.

به گزارش خبرنما به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه وبویراحمد در آئینی با حضور «زیور روستا» معاون فرماندار دنا، “داریوش برادران” معاونت منابع انسانی ،مالی و پشتیبانی شرکت آب منطقه ای استان” اسلام قدمی “معاونت حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان از خدمات چندین ساله “محسن ظهیر نژاد” تقدیر و “صالح عابدینی” بعنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان «دنا»منصوب شد.
معاون فرماندار دنا در حاشیه این مراسم گفت:همه ما برای خدمت آمدیم و آنچه برای ما مهم است عملکرد و میزان رضایتمندی شهروندان از سابقه مدیران بوده و نیاز است آنچه در توان هست برای خدمت به مردم فراموش نشود.
روستا با اشاره به خدمات حوزه امور آب گفت:با شناختی که از عملکرد مدیر سابق بوده براساس توانایی و تجربه کافی در امر و ساماندهی مسیر و حاشیه رودخانه بشار اقدامات مثبتی انجام داده اند.
پیگیری سدهای در دست مطالعه در سطح شهرستان.پایش آبی در چشمه سارها و کنترل برداشت و بهره برداری از آبهای سطحی وزیرزمینی ،ساماندهی رودخانه ها از جمله اهدافی بوده که تاکنون سیاست منابع آب شهرستان بوده و می طلبد مدیر جدید نیز با انرژی بیشتر در راستای اهداف سازمانی پیگیری نمایند.
در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس از خدمات محسن ظهیر نژاد تقدیر و صالح عابدینی بعنوان سرپرست اداره منابع آب شهرستان «دنا»منصوب شد همچنین محسن ظهیر نژاد در سمت نماینده مجری طرح احیا و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای استان منصوب شدند .
گفتنی است، «صالح عابدینی» رئیس گروه درآمد و امور مشترکین شرکت آب منطقه ای استان را در کارنامه خود دارد.