به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، درباره انتصاب‌های جدید فدراسیون و برنامه‌های خود برای سال جاری در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: طبیعی است زمانی که تیم جدیدی در یک فدراسیون مستقر می‌شود، جابجایی‌هایی صورت می‌گیرد. در این زمینه نیز ما سعی کردیم موضوعات فنی […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون جودو، درباره انتصاب‌های جدید فدراسیون و برنامه‌های خود برای سال جاری در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: طبیعی است زمانی که تیم جدیدی در یک فدراسیون مستقر می‌شود، جابجایی‌هایی صورت می‌گیرد. در این زمینه نیز ما سعی کردیم موضوعات فنی را به اعضای شورای فنی‌مان واگذار کنیم که در نهایت سرمربی نونهالان و نوجوانان منصوب شدند. هدف از این کار پشتوانه سازی برای تیم ملی بزرگسالان است.

وی افزود: پس از مسابقات قهرمانی آسیا نیز در مورد تیم بزرگسالان تصیمیم‌گیری لازم و نهایی را انجام خواهیم داد. در بحث کمیته نیز تلاش کردیم افراد شایسته‌ای به کار گفته شود تا روند کار در فدراسیون یک روند عادی را طی کند و همه عزیزان بتوانند به نحو احسن به کارشان ادامه دهند.

میراسماعیلی در پایان در خصوص شانس کسب مدال در المپیک ۲۰۲۰ گفت: با توجه به پتانسیل‌های خوبی که در جودو داریم،  قطعا شانس زیادی برای کسب مدال در قهرمانی آسیا داریم. سعید مولایی، محمد بریمانلو و جواد محجوب شانس‌های کسب مدال جودو در المپیک ۲۰۲۰  محسوب می‌شوند که بدون تردید می‌توانند در این میدان بزرگ افتخار آفرین باشند. در کنار این نیز سعی کردیم که تیم های نوجوانان و جوانان نیز به چشم بیایند تا بتوانند پشتوانه خوبی برای بزرگسالان باشند.