به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسن خانمحمدی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که به همراه جباری هدایت تیم نوجوان پرسپولیس را بر عهده دارد درباره وضعیت تیمهای پایه عنوان کرد: به نظرم درباره وضعیت تیم‌های پایه باید دیدگاه ها عوض شود به هر حال خروجی بازیکنان از تیم پایه است. اگر می‌خواهند […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا، حسن خانمحمدی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس که به همراه جباری هدایت تیم نوجوان پرسپولیس را بر عهده دارد درباره وضعیت تیمهای پایه عنوان کرد: به نظرم درباره وضعیت تیم‌های پایه باید دیدگاه ها عوض شود به هر حال خروجی بازیکنان از تیم پایه است. اگر می‌خواهند آینده باشگاه پرسپولیس  قوی باشد و فوتبالش خوب، باید بازیکنان از همین جا رشد پیدا کنند و به بزرگسالان بروند بنا بر این باید به این بخش اهمیت زیادی داد.انشالله مسولان تدابیری بیاندیشند که تیم‌های پایه هم بتوانند نتایج خوبی بگیرند و به بزرگسالان بازیکن بدهند.

خانمحمدی درباره وضعیت باشگاه گفت:فصل گذشته فراز و نشیب داشت و بالاخره آقای برانکو بعد از مدتی تصمیم گرفت که برود. باید هم هواداران و هم مدیریت کاری کنند که تیم دوباره به آن حالت اولیه‌اش بازگردد و انشالله که با مدیریت خوب آقای عرب و کارکنانی که در باشگاه هستتند و مسئولان هیئت مدیره، تیم به روزهای خوبش بازگردد.

هافبک سابق تیم فوتبال پرسپولیس درباره توقع بالای هواداران اظهار داشت: طبیعی است، فکر می‌کنم بعد از  چند سال قهرمانی فراز و نشیبی هم خواهد بود .فکر می‌کنم در چند سال اخیر برانکو کار خیلی بزرگی برای پرسپولیس کرد ولی  هیچ چیز دیر نشده و دوباره باید از صفر شروع کنیم و مدیریت باشگاه  با کمک تمامی اعضا  بایدهمه را جمع کند و امیدوارم  بتوانیم آن روزهای طلایی برانکو را دوباره با کالدرون  تکرار کنیم.

وی درباره اهداف تیم نوجوانان پرسپولیس تصریح کرد:در تیم‌های پایه باید نگاهت عوض شود،چون در فوتبال دیگر برد و باخت تعیین‌ کننده نیست و باید سازندگی کنی و این مهم را هم من و هم آقای جباری با هم تصمیم گرفتیم انشاالله انجام دهیم و بتوانیم به تیم‌های رده بالا حتی بزرگسالان بازیکن بدهیم.ما تلاشمان را برای قهرمانی می‌کنیم و اگر نتوانستیم همان امر سازندگی را داریم ایجاد می‌کنیم که به هدفمان برسیم.

خانمحمدی درباره حضور کالدرون در پرسپولیس گفت:ایشان کارنامه بدی در فوتبال نداشته اما باید بیایند کار کنند و با یکی دو ماه نمی‌شود تصمیم گرفت و حداقل باید چند ماه کار  ایشان را ببینیم  تا بتوانیم در این باره اظهار نظر کنیم.و

هافبک سابق پرسپولیس در باره حضور برخی از بازیکنان جدا شده سرخپوشان اظهار داشت:به هر حال در فوتبال طبیعی است که بازیکنان پیشنهاد داشته باشند ،اما وفاداری در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس مهم است . باید این بازیکنانی که آمدند و شرایط سخت گذشته را دیدند نباید باشگاه را ترک می‌کردند و حالا که پشمان شدند طرفداران نباید به این موضوع دامن بزنند.

خانمحمدی پیرامون سطح بازیکنان زمان خودش و زمان فعلی پرسپولیس افزود:سبک فوتبال ما در آن زمان با الان متفاوت بود و من  فکر می‌کنم بازیکنانی که الان آمدند مثل آقای شیری خوب کار می‌کنند و انشاالله بتوانند امسال  بهتر از سال پیش کار کنند، ما بازیکنان خوبی داریم که یکی از امیدواریها و نکات مثبت در پرسپولیس حفظ شاکله اصلی تیم است.