حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در پیامی شهادت حضرت امام صادق (ع) و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام مردم ایران اسلامی در ۱۵ خرداد ۴۲ علیه رژیم ستم‌شاهی را تسلیت و گرامی داشتند. در این پیام آمده است: چهاردهم خردادماه یادآور عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (رحمه الله) شاگرد مکتب امام جعفر صادق (ع) […]

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در پیامی شهادت حضرت امام صادق (ع) و سالروز ارتحال امام خمینی (ره) و قیام مردم ایران اسلامی در ۱۵ خرداد ۴۲ علیه رژیم ستم‌شاهی را تسلیت و گرامی داشتند.

در این پیام آمده است: چهاردهم خردادماه یادآور عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (رحمه الله) شاگرد مکتب امام جعفر صادق (ع) است که اسلام ناب محمدی (ص) را احیا کرد.

بزرگ‌مردی که در عصر غربت معنویت، اخلاق و عدالت، برای برافراشتن پرچم دینداری و آئین مذهب جعفری و حمایت از محرومان و مستضعفان، قیام کرد و وجدان‌های بیدار را برای مقابله با زورگویان عالم بسیج کرد و نظام مقدس جمهوری اسلامی را در ایران اسلامی بنا نهاد.

قطعاً امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله‌العالی)، خلف صالح امام راحل (ره) با تبیین‌ گفتمان امام راحل انقلاب اسلامی را به نیکویی نهادینه، گسترش و راهبری کرد و حرکت آن یگانه تاریخ‌ساز را تداوم می‌بخشند.

پانزدهم خردادماه نقطه عطفی در تاریخ معاصر و سرآغاز نهضت اسلامی ایران است. در این روز تاریخی، حضور گسترده مردم در حمایت از امام خمینی (ره)، روحیه ایثار و شهادت در راه اسلام را زنده کرد و مبارزات مردمی را بر علیه رژیم منحوس پهلوی پایه‌گذاری کرد.

نهضت دینی و مردمی ۱۵ خرداد، یک پیام بلند برای تاریخ و برای همه نسل‌ها داشت و آن اینکه هیچ حکومتی با ظلم و ستم باقی نمی‌ماند و همه نظام‌های سلطه‌گر، محکوم به شکست و سرنگونی خواهند بود.

اینجانب با تأکید بر اجرای اصول سیاست امام راحل در امور داخلی، خارجی، فرهنگی و اقتصادی تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع)، سالگرد عروج ملکوتی امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد را گرامی داشته و یاد و خاطره شهدای آن قیام و نهضت ماندگار و امام شهدا را تکریم نموده و از مردم ولایتمدار استان لرستان درخواست می‌کنم با رعایت مقررات ستاد ملی کرونا در مراسم‌های سی و دومین سالگرد و بزرگداشت معمار کبیر انقلاب اسلامی شرکت نموده و با آرمان‌های بلند امام و مقام معظم رهبری تجدید میثاق نماییم و از خداوند بزرگ خاضعانه درخواست می‌کنم که این انقلاب شکوهمند را به انقلاب جهانی حضرت مهدی (عج) متصل نموده و در ظهور آن حضرت تعجیل فرماید.

انتهای پیام