– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری ظهر امروز در ارتباط تصویری از طریق فضای مجازی با خبرنگاران یکی از فضائل اخلاق اجتماعی اسلامی را دارا‌بودن روحیه و رویه انصاف دانست و اظهار داشت: انصاف در فرهنگ اسلامی به‌معنای رعایت مساوات و برابری در رفتار […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از بوشهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی‌بوشهری ظهر امروز در ارتباط تصویری از طریق فضای مجازی با خبرنگاران یکی از فضائل اخلاق اجتماعی اسلامی را دارا‌بودن روحیه و رویه انصاف دانست و اظهار داشت: انصاف در فرهنگ اسلامی به‌معنای رعایت مساوات و برابری در رفتار با دیگران و پرهیز از تبعیض در روابط اجتماعی است.

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر، با بیان اینکه انصاف برترین ویژگی انسان‌ها محسوب می‌شود، گفت: یکی از آثار انصاف محبوبیت مردمی، کسب عزت الهی و وحدت اجتماعی است.

امام‌جمعه بوشهر، با تبریک روز عرفه و عید سعید قربان خاطر‌نشان کرد: عرفه، روز دعا، نیایش، معرفت، ایمان به ذات اقدس الهی و ایجاد تعهد به عبودیت الهی است.

وی با بیان اینکه عید قربان، روز عبور از تمامی مظاهر ضد‌خدایی و دوری از گناه و معصیت است، افزود: عید قربان نماد آمادگی برای قربانی‌کردن تمامی دوست داشته‌های خود در راه خدا و پروردگار عالم است.

صفایی‌بوشهری، با قدردانی از تلاش و مجاهدت‌های کادر درمانی و بهداشتی در مقابله با کرونا تصریح کرد: از تمامی مردم تقاضا می‌شود، دستورالعمل‌های بهداشتی را با دقت تمام در برابر ویروس کرونا برای مصون‌ماندن از ابتلا به این بیماری مراعات کنند.

امام جمعه بوشهر خواستار تخصیص ۲۰۰ هزار دُز واکسن به استان بوشهر شد

امام جمعه بوشهر: مسئولان در عرصه تأمین آب و برق تلاش صادقانه و کافی داشته باشند نماز جمعه در راستای مقابله با ویروس کرونا در استان بوشهر برگزار نمی‌شود

نماینده ولی‌فقیه در استان بوشهر با تأکید بر تسریع در واکسیناسیون عمومی در استان بوشهر افزود: از مسئولان بهداشت و درمان تقاضا می‌شود در عرصه واکسینه‌شدن گروه‌های سنی ۴۰ سال به‌بالا و افراد دارای بیماری‌های خاص و سپس واکسیناسیون عمومی تلاش جهادی کنند، تا بتوان از این بحران ویروسی عبور شود.

امام‌جمعه بوشهر به دهه امامت و ولایت پرداخت و با بیان اینکه دهه مبارک ولایت و امامت از عید قربان آغاز می‌شود و تا عید غدیر ادامه دارد؛ خاطر‌نشان کرد: از تلاش‌های بنیاد بین‌المللی غدیر در استان بوشهر که با مجاهدت و هدایت‌گری فرهنگ علوی را در استان ولایی بوشهر گسترش می‌دهد، قدردانی می‌شود.