به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد:‌ از گروه داوری امروز تشکر می‌کنم. برای هر دو تیم عالی قضاوت کردند. به آقای پورموسوی خسته نباشید می‌گویم و به خاطر این تیم و بازیکنان خوب […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، ساکت الهامی، سرمربی تیم فوتبال نساجی در نشست خبری بعد از تساوی یک بر یک تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد:‌ از گروه داوری امروز تشکر می‌کنم. برای هر دو تیم عالی قضاوت کردند. به آقای پورموسوی خسته نباشید می‌گویم و به خاطر این تیم و بازیکنان خوب تبریک می‌گویم. صنعت نفت فوتبال ناب خوزستان را بازی می‌کند. همه تکنیکی و خلاق بودند.

او درباره گرمای هوا هم بیان کرد: گرمای هوا مقداری از کیفیت بازی کاست. هر دو تیم زمانی که توپ نداشتند بی‌گدار به آب نمی‌زدند. همین باعث شده بود بازی از آن شرایط پر جنب‌وجوش دور باشد. هر دو تیم به دنبال فوتبال خوب روی زمین بودند. تعداد پاس‌های هر دو تیم تاییدی بر این موضوع است. 

الهامی اضافه کرد: وقتی بازی شروع شد هر دو تیم پایاپای بازی کردند. همه اتفاقات در چند دقیقه آخر نیمه اول رخ دادند. دو تیم روی دو شوت به گل رسیدند. در نیمه دوم با توجه به اینکه گرمای هوا در بدن بازیکنان رخنه کرده بود، دو تیم دنبال این بودند تعادل بازی را حفظ کنند و دل به اشتباهات ببندند. فرصتی هم گیر دو تیم نیامد. اینکه روند شکست‌ناپذیری هر دو تیم حفظ شد، برای ما و صنعت نفت خوب بود. از بازیکنان خودم تشکر می‌کنم و دست تک‌تک‌شان را می‌بوسم. در این هوا بازی کردن واقعا سخت است. سازمان لیگ هم هیچ راهی ندارد و مجبور است. کیفیت بازی کاملا از آب‌ و هوا تاثیر می‌پذیرد. امیدوارم صنعت نفت شرایط خوبش را ادامه دهد و ما هم به ثبات لازم در جدول برسیم تا دغدغه‌ای نداشته باشیم.

سرمربی نساجی ادامه داد: اعتراض به داوری در بازی طبیعی است. باید شرایط داور را هم در نظر بگیریم. بازی صحنه مهمی نداشت. به نظرم داوری در این بازی تاثیرگذار نبود وو یکی از بهترین روزهای داوری بود. من جزو کسانی هستم که همیشه به داوری اعتراض می‌کنند ولی امروز اعتراض نکردم چون داور توانمند بود. تیم صنعت نفت هم نه ضرر کرد و نه نفعی برد.

انتهای پیام