نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره اظهارات منصوریان مبنی بر این که برای حضور پیدا نکردن در برنامه تلویزیونی تهدید شده است، اظهار کرد: منصوریان باید اظهاراتش را در محاکم قضایی ثابت کند که چه کسی از داخل یا خارج از باشگاه تراکتور تهدیدش کرده است. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، این موضوع ساده‌ای نیست و […]

نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره اظهارات منصوریان مبنی بر این که برای حضور پیدا نکردن در برنامه تلویزیونی تهدید شده است، اظهار کرد: منصوریان باید اظهاراتش را در محاکم قضایی ثابت کند که چه کسی از داخل یا خارج از باشگاه تراکتور تهدیدش کرده است.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، این موضوع ساده‌ای نیست و زمانی که منصوریان در یک رسانه ملی بیان می‌کند تهدید شده است، باید مدرک داشته باشد که بتواند این موضوع را ثابت کند.  

اظهارات منصوریان ضد و نقیص است 

نماینده مالک باشگاه تراکتور درباره اظهارات منصوریان مبنی بر این که در صورت قهرمانی باز هم از این تیم تبریزی اخراج می‌شد، گفت: منصوریان همه این مسائل  را باید ثابت کند و اظهاراتش ضد و نقیص است. او بیان کرد که اطلاعی از برکناری اش نداشته است، اما او ۲ مرتبه با نصیرزاده صحبت کرده بود و خودش هم این موضوع را تایید کرد. همچنین منصوریان گفته که قرار بود که من را تعویض کنند، اما نگذاشتم این اتفاق رخ بدهد و اصلا یک مربی نمی‌تواند درباره برکناری اش تصمیم بگیرد.  

نبی سفارش منصوریان را به  مالک تراکتور کرده بود 

او افزود: همچنین جلسه محترمانه ۲ ساعته با منصوریان برگزار شده است. به هر دلیلی، تصمیم بر قطع همکاری با منصوریان گرفته شد، اما او نمی‌تواند بگوید برکنارم کنند یا نه! البته من احساس می‌کنم منصوریان کامل صحبت نمی‌کند و او  بیان کرده که نفر سومی بین او و زنوزی بوده و متوجه نمی‌شوم که منظورش چه کسی است؟ شاید منظورش محمد مهدی نبی است، چون او سفارش منصوریان را به زنوزی کرد و حضورش در تراکتور را ضمانت کرده بود.  

افشای توصیه نبی به زنوزی برای استخدام منصوریان

کاش زنوزی رئیس فدراسیون فوتبال شود تا درآمدزایی کند 

بیات گفت:  اگر بحث حضور  زنوزی در فدراسیون فوتبال مطرح است، اول این که او وقت این کار را ندارد، اما کاش  زنوزی رئیس فدراسیون می‌شد تا برای فوتبال ایران درآمدزایی کند. او هیچ وقت به فکر جیب خودش نیست.

لباس آمریکا از قلب آمریکا خریداری شده!

بیات درباره شبهه‌های موجود درمورد برند لباس تیم تراکتور، گفت: منصوریان درباره برند لباس‌های تیم تراکتور صحبت کرده که اتفاقاً تمام مدارک مربوط به ترخیص لباس‌های آدیداس از گمرک موجود است. زنوزی یک سال شعار «حمایت از کالای ایرانی» را بر روی پیراهن بازیکنان حک کرد. ما با این کار نشان دادیم هیچ کدام از تحریم‌ها کارساز نیست، چون از قلب آمریکا بهترین لباس‌ها را با کمترین هزینه خریداری کردیم.

او ادامه داد: منصوریان در مقابل فردی از بیزینس صحبت می‌کند که بالای ۱۰ هزار نفر برایش کار می‌کنند و او نمی‌تواند به زنوزی درس بدهد. به طور حتم «دو دو تا، چهارتای» او به شکلی بوده که برند آدیداس را خیلی بهتر دانسته است. منصوریان باید تمامی این تهمت‌هایی که زده را اثبات کند.