به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهرام افشارزاده در مورد وضعیت باشگاه استقلال بیان کرد: باشگاه استقلال در یک وضعیت استثنایی قرار گرفته است که با سرپرست اداره می شود. الان  باید سعی شود کمتر برای باشگاه استقلال حاشیه درست شود چون بازی های مهمی را در  پیش رو دارد. افشارزاده با اشاره به […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، بهرام افشارزاده در مورد وضعیت باشگاه استقلال بیان کرد: باشگاه استقلال در یک وضعیت استثنایی قرار گرفته است که با سرپرست اداره می شود. الان  باید سعی شود کمتر برای باشگاه استقلال حاشیه درست شود چون بازی های مهمی را در  پیش رو دارد.

افشارزاده با اشاره به تغییر سرمربی استقلال و رفتن استراماچونی تاکید کرد:به اینکه چه کسانی در رفتن او  مقصر بودند، کاری ندارم اما واقعا حیف شد که رفت. چون مربی بود که واقعا تسلط داشت و خوب توانسته بود با بازکنان را کار کند و او را به راحتی  از دست دادند. الان هم فرهاد مجیدی مشغول کار است. مجیدی فرد جوانی است که خودش بازیکن باشگاه استقلال بوده است  و بازیکنان هم او را قبول دارند. اعضای هیات مدیره هم باید خالصانه در ید باشگاه استقلال باشند و کمک کنند.

مدیر عامل سابق استقلال درباره ی تصمیمی که ابتدا کنفدراسیون آسیا گرفت و امتیاز میزبانی بازی های خانگی را از باشگاه های ایرانی سلب کرد، گفت: فدراسیون فوتبال باید ارتباط تنگاتنگی با کنفدراسیون آسیا داشته باشد. ما در کنفدراسیون فرد فعال و اثر گذار نداریم که بتواند  حرف بزند و حرفش نیز به کرسی بنشیند.قبلا آقای اسدی عضو کمیته داوران بود که دیگر نیست  و درخشان هم دیگر در کمیته مالی  حضور ندارد. ما باید در کنفدراسیون آسیا افرادی را داشته باشیم که از کیان فدراسیون  و جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

دبیرکل سابق کمیته ملی المپیک در پاسخ به این پرسش که تعداد سهمیه هایی که ایران در حال حاضر برای المپیک گرفته خوب بوده است یا خیر، تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز رقابت رشته های زیادی باقی مانده است، می توانیم  در اردیبهشت ماه قضاوت کنیم تعداد سهمیه هایی که گرفتیم قابل قبول است یا نه. ولی به نظرم باید از کیفی خوب باشیم. البته حضور یک ورزشکار در المپیک هم خیلی مهم است اما شاخصه المپیک، کسب مدال است.

 انتهای پیام