غلام‌حسین حکمتیان اصل در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: این آتش سوزی که از ساعت ۲۳ شب گذشته شروع شده بود در مقطعی کنترل شده بود اما بعلت ارتفاع بالا، شیب تند و سخت گذر بودن منطقه دوباره شعله ور شده و همچنان ادامه دارد. وی اظهار کرد: از دستگاههای و ادارات مختلف […]

غلام‌حسین حکمتیان اصل در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: این آتش سوزی که از ساعت ۲۳ شب گذشته شروع شده بود در مقطعی کنترل شده بود اما بعلت ارتفاع بالا، شیب تند و سخت گذر بودن منطقه دوباره شعله ور شده و همچنان ادامه دارد.
وی اظهار کرد: از دستگاههای و ادارات مختلف از جمله فرمانداری، محیط زیست، نیروهای مردمی و تشکل سبزگامان به کمک منابع طبیعی برای مهار این آتش سوزی آمدند.
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: دو اکیپ از یاسوج مرکز استان، یک اکیپ از شهرستان کهگیلویه و یک اکیپ از شهرستان باشت در شهرستان گچساران مستقر هستند تا جهت کمک به اطفای حریق جنگل‌های «نارک» به منطقه اعزام شوند.
 حکمتیان اصل تصریح کرد: میزان خسارات وارده آتش سوزی هنوز مشخص نیست و در دست بررسی است و علت آتش سوزی عامل انسانی است
وی عنوان کرد: عمده پوشش جنگلی منطقه «نارک» که دچار آتش‌سوزی شده بلوط و سایر گونه هاست.
مدیرکل منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: هم اکنون یک بالگرد آبپاش در استان مستقر است و فردا نیز به اطفای حریق در منطقه کمک می کند.
انتهای پیام