سردار مرتضی کشکولی در همایش تجلیل از نخبگان شهرستان بروجرد، اظهار کرد: نقطه پیشرفت و قدرت ما تقویت ساختار درونی کشور است. وی تصریح کرد: مصونیت‌سازی در درون کشور و ایجاد دژ مستحکم غیرقابل نفوذ سلطه در کلام و نگاه امام راحل و مقام معظم رهبری چند پارامتر دارد. فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان خاطرنشان […]

سردار مرتضی کشکولی در همایش تجلیل از نخبگان شهرستان بروجرد، اظهار کرد: نقطه پیشرفت و قدرت ما تقویت ساختار درونی کشور است.

وی تصریح کرد: مصونیت‌سازی در درون کشور و ایجاد دژ مستحکم غیرقابل نفوذ سلطه در کلام و نگاه امام راحل و مقام معظم رهبری چند پارامتر دارد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان خاطرنشان کرد: اولین مؤلفه اعتمادبه‌نفس و خودباوری است.

سردار کشکولی اضافه کرد: دومین مؤلفه میل به تکامل و پیشرفت و تقویت ساختار درونی است که انقلاب اسلامی از ابتدا به دنبال پیاده‌سازی حاکمیت دینی و ملی در کشور بوده که بخشی از آن با سبک زندگی اسلامی، دینی و ملی محقق شده، البته در سطح ایده‌آل قرار ندارد.

وی با بیان اینکه تقویت ساخت دورنی سومین مؤلفه است، بیان کرد: توسعه و پیشرفت از ظرفیت‌های داخلی و درونی به دست می‌آید.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان ادامه داد: نخبگان و دانشمندان غنی‌ترین سرمایه و ظرفیت‌های کشور به شمار می‌روند.

سردار کشکولی عنوان کرد: برای پیشرفت باید چشم از بیرون برداشته و از درون خود را تقویت کرده و با اتکاء به ظرفیت‌های داخلی در مسیر توسعه گام برداریم.

وی اظهار کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب، قهرمانان و نخبگان هستند که قله‌های پیشرفت و عدالت بوده و وظیفه داریم که از نخبگان تجلیل کنیم و قدردان آن‌ها باشیم.

انتهای پیام