– اخبار استانها – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن در حالی عصر امروز برگزار شد که جواد محمدی مدیرعامل این باشگاه در تمرین امروز حضور یافت. ذوبی‌ها در حالی تمرینات خود را پیگیری می‌‌کنند که میودراگ رادولوویچ سرمربی سبزپوشان هنوز به ایران بازنگشته است. البته ذوبی‌ها […]

– اخبار استانها –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم از اصفهان، تمرینات تیم فوتبال ذوب‌آهن در حالی عصر امروز برگزار شد که جواد محمدی مدیرعامل این باشگاه در تمرین امروز حضور یافت.

ذوبی‌ها در حالی تمرینات خود را پیگیری می‌‌کنند که میودراگ رادولوویچ سرمربی سبزپوشان هنوز به ایران بازنگشته است. البته ذوبی‌ها تأکید دارند که محدودیت پروازها مانع بازگشت سرمربی تیمشان شده است و باید دید رادولوویچ سرانجام به اصفهان بازمی‌گردد یا خیر.

بازیکنان ذوب‌‌آهن در حالی زیر نظر محمد صلصالی، حسن استکی و مربیان خارجی این تیم تمرین می‌کنند که روز گذشته برای دومین بار تست کرونا دادند و منتظر اعلام نتایج آن هستند.

اصفهان| مرحله دوم تست کرونا از بازیکنان ذوب‌آهن انجام شداصفهان| آخرین خبر از زمان بازگشت رادولوویچ؛ محدودیت پروازها مانع بازگشت سرمربی و مهاجم ذوب‌آهنحدادی‌فر: کار سازمان لیگ فوتبال بسیار سخت است/ اطلاعی از وضعیت رادولوویچ ندارم

مرحله اول تست کرونا از بازیکنان، کادر فنی و عوامل تیم فوتبال ذوب‌آهن هفته گذشته انجام و جواب تست تمام نفرات منفی اعلام شد.

ذوب‌آهن که در فصل جاری عملکردی پر فراز و نشیب داشته با ۲۲ امتیاز در رده یازدهم جدول رده‌بندی لیگ برتر قرار دارد.

سازمان لیگ قصد داد فصل ۹۸-۹۹ فوتبال را از ۲۹ خردادماه با برگزاری دیدار معوقه تیم‌های استقلال و فولاد خوزستان و از دوم تیرماه با برگزاری ۹ هفته باقیمانده این رقابت‌ها از سر بگیرد.