سرمربی تیم ملی ایران تأکید کرد که این تیم استحقاق پیروزی مقابل بحرین را داشته است. به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل بحرین اظهار داشت: اول از همه به بازیکنانم تبریک می‌گویم و ما امروز استحقاق این برد را داشتیم. شرایط […]

سرمربی تیم ملی ایران تأکید کرد که این تیم استحقاق پیروزی مقابل بحرین را داشته است.

به گزارش خبرنما به نقل از تابناک ورزشی، دراگان اسکوچیچ پس از پیروزی سه بر صفر تیم ملی ایران مقابل بحرین اظهار داشت: اول از همه به بازیکنانم تبریک می‌گویم و ما امروز استحقاق این برد را داشتیم.

شرایط باید نوع دیگری می‌بود و میزبانی باید در کشور ایران انجام می‌شد و در آب و هوای خیلی سخت تر بازی کردیم. فشار زیادی روی تیم ما بود با توجه به نتایج دور رفت، به خصوص در این هوا کار ما خیلی سخت می‌شد.

اسکوچیچ: برد پرگل مقابل گربه‌سیاه حق ما بود

وی افزود: هر اشتباهی در دفاع ممکن بود برای ما گران شود و داستان را برای تیم ما تمام کند. یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک می‌گویم, ما گربه سیاهی که در بحرین داشتیم را بردیم. هیچوقت ایران نتوانسته بود در بحرین پیروز شود و به خاطر این برد مهم به بچه‌ها تبریک می‌گویم. تنها نکته منفی این بازی این بود که یکی از بهترین بازیکنان تیممان یعنی وحید امیری را از دست دادیم و احتمالا در بازی‌های آتی هم برای حضور وی مشکل خواهیم داشت.

سرمربی تیم ملی ففوتبال ادامه داد: از همه چیز بیشتر خوشحالم که توانستیم تیمی مثل بحرین را شکست دادیم و این موضوع ارزش برد ما را بیشتر می‌کند.