– اخبار ورزشی – به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، جان اسپراو، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در مورد شکست ۳ بر صفر شاگردانش مقابل ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ اظهار داشت: بازی را ناامیدکننده شروع کردیم ولی از ست دوم به بازی برگشتیم و شانس داشتیم که در ست سوم برنده شویم. […]

– اخبار ورزشی –

به گزارش خبرنما به نقل از خبرگزاری تسنیم، جان اسپراو، سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا در مورد شکست ۳ بر صفر شاگردانش مقابل ایران در لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ اظهار داشت: بازی را ناامیدکننده شروع کردیم ولی از ست دوم به بازی برگشتیم و شانس داشتیم که در ست سوم برنده شویم.

سرمربی تیم ملی والیبال آمریکا ادامه داد: بازیکن شماره ۱۱، قطر پاسور تیم ایران (صابر کاظمی) خیلی خوب بازی کرد و کنترل او برای ما سخت بود. ایران خیلی بهتر از ما بازی کرد.

اسپراو گفت: استرس لیگ ملت‌ها زیاد است و ما از چنین چالش‌هایی مثل بازی با ایران می‌توانیم نکات زیادی یاد بگیریم. برخی بازیکنان ما در این دیدار برای نخستین بار به میدان رفتند که من از این بابت خوشحالم.

وی در پایان تصریح کرد:‌ امیدوارم بتوانیم در طول لیگ ملت‌ها، تیم متحدتری بسازیم تا در المپیک توکیو، عملکرد و نتایج خوبی داشته باشیم.

لیگ ملت‌های والیبال| تحقیر آمریکا مقابل ایران/ برتری مطلق شاگردان آلکنو مقابل یانکی‌ها