در چارچوب بازی‌های هفته آخر جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه E این مسابقات تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و اسلواکی در ورزشگاه “لاکارتوخا” در شهر سویل اسپانیا از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به مصاف هم رفتند. ترکیب تیم فوتبال اسپانیا: سیمون، اریک گارسیا، لاپورت، آلبا، آزپیلیکوئتا، بوسکتس، پدری، کوکه، مورنو، سارایبا و موراتا. ترکیب تیم […]

در چارچوب بازی‌های هفته آخر جام ملت‌های اروپا (یورو ۲۰۲۰) در گروه E این مسابقات تیم‌های ملی فوتبال اسپانیا و اسلواکی در ورزشگاه “لاکارتوخا” در شهر سویل اسپانیا از ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به مصاف هم رفتند.

ترکیب تیم فوتبال اسپانیا:

سیمون، اریک گارسیا، لاپورت، آلبا، آزپیلیکوئتا، بوسکتس، پدری، کوکه، مورنو، سارایبا و موراتا.

ترکیب تیم فوتبال اسلواکی:

دابراوکا، پکاریک، ساتکا، دودا، اشکرینیار، هوبان، همشیک، هاراسلین، کوکا، ماک و هرومادا.

دقایق حساس بازی:
دقیقه ۵: موقعیت خطرناک برای تیم ملی اسپانیا و آلوارو موراتا که با واکنش دروازه بان اسلواکی این موقعیت از دست رفت.

دقیقه ۱۱: هرومادا، مدافع تیم ملی اسلواکی با خطا در محوطه جریمه به روی کوکه یک پنالتی را تقدیم شاگردان انریکه کرد. این پنالتی بعد از بررسی توسط var توسط داور این بازی تایید شد.

دقیقه ۱۲: آلوارو موراتا، مهاجم تیم ملی اسپانیا این پنالتی را از دست داد تا بازی همچنان با تساوی ادامه پیدا کند.

دقیقه ۲۴: شوت خطرناک موراتا را دروازه بان تیم ملی اسلواکی با واکنشی زیبا به کرنر فرستاد.

دقیقه ۳۰: تیم ملی اسپانیا با اشتباه عجیب دابروکا، دروازه بان اسلواکی به گل رسید و بازی یک بر صفر به سود اسپانیایی‌ها شد. دابروکا بعد از ارسال کرنر توسط کوکه و برخورد توپ با تیرک افقی دروازه، به اشتباه توپ را وارد دروازه خود کرد.

دقیقه ۳۹: سرخیو بوسکتس، کاپیتان با تجربه ماتادور‌ها به علت خطای شدید روی هرومادا، مهاجم اسلواکی با کارت زرد داور جریمه شد.

داور برای نیمه اول این بازی ۳ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

دقیقه ۴۸: لاپورته، مدافع پیش تاخته تیم ملی اسپانیا روی پاس مورنو گل دوم این مسابقه را برای تیم ملی اسپانیا به ثمر رساند.

نیمه اول این بازی با پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی اسپانیا مقابل اسلواکی به پایان رسید.

دقیقه ۵۳: موقعیت تک به تک مهاجم تیم ملی اسلواکی با ضربه آرام مهاجم این تیم به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: سارایبا، مهاجم تیم ملی اسپانیا روی پاس عالی آلبا در محوطه جریمه موفق شد گل سوم این بازی و تیم ملی اسپانیا را به ثمر برساند.

دقیقه ۶۶: فران تورس، مهاجم جوان ماتادور‌ها تنها بعد از یک دقیقه ورود به زمین و با پاس سارایبا در محوطه جریمه اسلواکی گل چهارم اسپانیا را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۱: کوکا، هافبک تیم ملی اسلواکی در شلوغی محوطه جریمه تیم خود به اشتباه دروازه تیم ملی اسلواکی را برای بار پنجم باز کرد و نتیجه بازی را به نفع ماتادور‌ها رقم زد.

دقیقه ۸۲: موقعیت خطرناک پدری روی دروازه تیم ملی اسلواکی با دخالت مدافعان این تیم برای ماتادور‌ها از دست رفت.

دقیقه ۹۰: تیم ملی اسپانیا در این دقایق با وجود برتری ۵ گله، باز هم تیم برتر میدان بود و موقعیت‌های فراوانی را روی دروازه اسلواکی ایجاد کرد.

داور برای نیمه دوم این مسابقه ۴ دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

اسپانیا با ۵ گل اسلواکی را برد. تیم ملی اسپانیا با پیروزی در این بازی به عنوان تیم دوم به دور بعدی یورو ۲۰۲۰ صعود کرد.