به گزارش خبرنما به نقل از گروه روی خط رسانه‌های برنا؛ درحالی که برخی همواره سعی داشتند رابطه احمدرضا عابدزاده را با علیرضا بیرانوند به دلیل هم‌پستی و رقابت پسرش با دروازه‌بان پرسپولیس تیره و تار جلوه دهند اما عابدزاده اسطوره باشگاه پرسپولیس و تیم ملی طی مصاحبه ای از دروازه‌بان اول تیم ملی و […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه روی خط رسانه‌های برنا؛ درحالی که برخی همواره سعی داشتند رابطه احمدرضا عابدزاده را با علیرضا بیرانوند به دلیل هم‌پستی و رقابت پسرش با دروازه‌بان پرسپولیس تیره و تار جلوه دهند اما عابدزاده اسطوره باشگاه پرسپولیس و تیم ملی طی مصاحبه ای از دروازه‌بان اول تیم ملی و باشگاه پرسپولیس حمایت کرد. چرا که علاوه بر بیرانوند از کالدرون هم تعریف و تمجید کرد.

عقاب آسیا درباره بیرانوند و بازی‌های خوبش در تیم ملی گفت: نه تنها بیرانوند، دروازه‌بان سپاهان و تراکتور هم خوب کار کرده‌اند. بیرانوند حالا که شماره یک تیم ملی است باید سخت‌تر از همیشه تمرین کند، درباره پنالتی گرفتن هم باید بگویم پنالتی گرفتن یک سبک است و هر دروازه‌بانی سبک خودش را دارد و بیرانوند در این میان سبک خودش را پیدا کرده است و امیدوارم که بتواند در ادامه هم خودش را نشان دهد.