به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الشرطه عراق با نتیجه یک بر یک متوقف شد. پرویز برومند، پیشکسوت این تیم در گفت و گو با ایسنا درباره این بازی اظهار کرد:‌ من فکر می‌کنم شرایط زمین و همچنین آب و هوا در […]

به گزارش خبرنما به نقل از ایسنا، تیم فوتبال استقلال در اولین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا برابر الشرطه عراق با نتیجه یک بر یک متوقف شد.

پرویز برومند، پیشکسوت این تیم در گفت و گو با ایسنا درباره این بازی اظهار کرد:‌ من فکر می‌کنم شرایط زمین و همچنین آب و هوا در این نتیجه تاثیرگذار بود. نتیجه مساوی در خارج از خانه بد نیست اما استقلال می‌توانست برنده از زمین خارج شود چون در تمام نقاط زمین سرتر از حریف بود.

او درباره نیکلای بودوروف، مدافع جدید استقلال هم گفت: او خیلی زود خودش را با فوتبال ایران سازگار کرده است و فکر می‌کنم مدافع خوبی است.

برومند درباره مصدومیت قائدی هم بیان کرد: بله متاسفانه او مصدوم شد و این خوب نیست چون تمام زور و قدرت استقلال به حرکات انفرادی قائدی است.

او اضافه کرد: هافبک‌های استقلال هم در این بازی به طور کلی خوب بودند اما در بازی‌سازی ضعیف عمل کردند که به نظرم به خاطر شرایط بد زمین بود.

دروازه‌بان پیشین استقلال درباره ادامه راه این تیم در این گروه هم اظهار کرد: استقلال به هیچ عنوان در گروهش به مشکل نمی‌خورد. ولی تیم‌های ایرانی باید کمی از تیم‌های قطری و عربستانی الگو بگیرند که برای لیگ قهرمانان آسیا سرمایه‌گذاری زیادی می‌کنند. تیم‌های ایرانی با همان شرایط و امکانات لیگ داخلی به لیگ قهرمانان آسیا می‌آیند.

انتهای پیام