به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال استقلال در حالی باید دوشنبه در دیداری حساس به مصاف الدحیل برود که نتیجه این دیدار تاثیر مستقیمی در صعود این تیم به مرحله بد دارد. آرش برهانی، پیشکسوت استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و این بازی حساس به خبرنگار برنا گفت: […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ تیم فوتبال استقلال در حالی باید دوشنبه در دیداری حساس به مصاف الدحیل برود که نتیجه این دیدار تاثیر مستقیمی در صعود این تیم به مرحله بد دارد.

آرش برهانی، پیشکسوت استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و این بازی حساس به خبرنگار برنا گفت: استقلال در بازی های گذشته روند پرفراز و نشیبی را داشته است. در برخی از بازی های طوری عمل کرده که همه امیدوار شده اند و در برخی دیدارها به گونه ای بازی کرده که جای دفاع از عملکرد تیم باقی نمانده است.

وی افزود: بنده امیدوارم استقلال در بازی الدحیل حداقل مانند بازی با استقلال خوزستان به گونه ای بازی کند که انگیزه برد در این تیم دیده شود و اینکه آنها استرس داشته باشند و تحت تاثیر جو باشند قطعا روند تیم افولی خواهد بود. باید مقابل الدحیل استقلال یک لحظه هم تمرکز خود را از دست ندهد. من شناخت بسیار خوبی از الدحیل دارم، آنها تیم بسیار حرفه ای هستند وکافی است مقابل این تیم چند دقیقه بدون تمرکز بازی کرد و یا اینکه در روند بازی تیمی افت داشته باشیم قطعا بازیکنان این تیم بازی را در می آورند و زهر خود را می ریزند. به شخصه امیدوارم فردا روز خوب استقلال باشد و به کمک هواداران بچه ها بتوانند مقابل این تیم قطری پیروز شوند.

آقای گل آبی پوشان در لیگ برتر درباره مربی آینده استقلال عنوان کرد: به نظر من ثبات در کادر فنی بسیار مفید است و اگر قرار است مربی خارجی بیاوریم باید مربی باشد که به لحاظ فنی سرآمدتر از برترین مربیان ایرانی باشد وگرنه در این وضعیت ارزی و گرانی دلیلی ندارد یک مربی معمولی خارجی بیاوریم، سرمربی آینده باید دارای رزومه قوی داشته باشد و بتواند به تیم کمک کند.

مهاجم پیشین تیم ملی و استقلال درباره ترانسفر صیادمنش نیز اظهار داشت: یکی از بهترین راه های درآمد باشگاه همین ترانسفر کردن بازیکنان است، استقلال آنقدر بزرگ است که متکی به یک بازیکن نیست و شاید یکی دو بازی طول بکشد اما جوانانی هستند که بتوانند جای او را بگیرند. بنده چند روز پیش با صیادمنش صحبت کردم و از ترانسفر شدنش مطلع بودم، او بازیکن خوبی است که آینده خوبی دارد و به باشگاه بزرگی به نام فنرباغچه در لیگ ترکیه رفته و جا برای پیشرفت بیشتری نیز دارد. به هر حال هواداران نگران نباشند چرا که استقلال باشگاه بزرگی است که هرگز رفتن یک بازیکن نمی تواند تیم را دچار افت کند.

برهانی در پایان و پیرامون فعالیتش در عرصه مربیگری گفت: پیشنهاداتی از تیم های شهرستانی دارم و در حال بررسی آنها هستم.