به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عبدالعلی چنگیز پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و حضور استراماچونی به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه مربی بسیار خوبی به استقلال آمده و اصولا مربیان اروپایی عادت دارند علاوه بر نظم و انضباط علم خود را نیز به روز کنند و […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ عبدالعلی چنگیز پیشکسوت ملی پوش باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت این تیم و حضور استراماچونی به خبرنگار برنا گفت: خوشبختانه مربی بسیار خوبی به استقلال آمده و اصولا مربیان اروپایی عادت دارند علاوه بر نظم و انضباط علم خود را نیز به روز کنند و سرمربی تیم بزرگی مثل اینتر میلان قطعا تا به حال استقلال را به خوبی آنالیز کرده و در پی بر طرف کردن نقاط ضعف است.

وی افزود: به نظر من یکی از نقاط قوت استراماچونی این است که نشان داده اسمها برایش مهم نیست و بازی بازیکن را ملاک قرار می دهد. به شخصه به آینده استقلال خوشبین هستم، اما موفقیت این مربی ایتالیایی به یک شرط بسیار مهم گره خورده و آن هم این است که ابزار لازم را در اختیار او قرار دهند و از طرفی هم حاشیه ها را مدیران از تیم دور کنند.

هافبک هجومی سابق تیم فوتبال استقلال و تیم ملی در ادامه اظهار داشت: استقلال نیازمند یک مهاجم بسیار خوب است و من اگر جای مسولان تیم بودم پول ۵ بازیکن را برای خرید یک مهاجم می دادم، چرا که مهمترین مهره یک مربی می تواند مهاجمی باشد که تلاش همه تیم را به ثمر می نشاند.

چنگیز در پایان خاطر نشان کرد: اینکه استراماچونی با تیم تمرین می کند ، نکته بسیار مهمی است و به بازیکنان انرژی می دهد. بنده فقط خطاب به هواداران می گویم که هم باید به استراماچونی فرصت دهند و هم گذشته را فراموش کنند،تیم می تواند در لیگ پیش رو به روزهای اوج خود برسند.