به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آندره آ استراماچونی، سرمربی تیم استقلال با قراردادی ۲ ساله به این تیم آمده و هم اکنون با آبی پوشان در آخرین ساعات اردوی ترکیه قرار دارد. طبق قرار این مربی با مدیران باشگاه استقلال وی پس از بازگشت از ترکیه و به احتمال فراوان […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ آندره آ استراماچونی، سرمربی تیم استقلال با قراردادی ۲ ساله به این تیم آمده و هم اکنون با آبی پوشان در آخرین ساعات اردوی ترکیه قرار دارد.

طبق قرار این مربی با مدیران باشگاه استقلال وی پس از بازگشت از ترکیه و به احتمال فراوان در هفته آینده خانه دار می شود تا این مربی ۴۳ساله به همراه همسر و ۲فرزندش در ایران حضور داشته باشد؛ سرمربی آبی‌ها  پیش از این در هتل به سر می‌برد.

 

نکته جالب درباره خانه دار شدن سرمربی این است که استراماچونی پس از آغاز تمرینات استقلال تهران پستی را صفحه شخصی خود در اینستاگرام منتشر کرده بود با این متن احساسی: از اینتر به استقلال، با سی میلیون هوادار و چالشی جدید در چهار هزار کیلومتری ایتالیا، جایی که خانواده ام است، من احساس می‌کنم در خانه هستم.

البته این رفتار سرمربی استقلال بی شباهت به خصوصیات برانکو سرمربی سابق پرسپولیس نیست و  می توان به نوعی گفت این استقلالی راه برانکو را در پیش گرفته است، چرا که او هم چنین روحیه ای داشت و پس از مدت کوتاهی در تهران خانه ای برای سکونت خود در اختیار گرفت و تا آخرین روز نیز در همین خانه ترجیح می داد زندگی کند.