به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ستار همدانی، پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه استقلال، درباره حضور آندره‌آ استراماچونی در این تیم و استارت تمرینات تیم به خبرنگار برنا گفت: ابتدا اجازه بدهید از مدیریت باشگاه تشکر کنم به دلیل جلسه معارفه‌ای که به صورت حرفه‌ای برای این سرمربی ایتالیایی برگزار شد. وی افزود: […]

به گزارش خبرنما به نقل از گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ ستار همدانی، پیشکسوت ملی‌پوش باشگاه استقلال، درباره حضور آندره‌آ استراماچونی در این تیم و استارت تمرینات تیم به خبرنگار برنا گفت: ابتدا اجازه بدهید از مدیریت باشگاه تشکر کنم به دلیل جلسه معارفه‌ای که به صورت حرفه‌ای برای این سرمربی ایتالیایی برگزار شد.

وی افزود: استقلال استارت تمرینات خود را زد و یکی، دو نکته مثبت در مورد استراماچونی وجود دارد که باعث می‌شود به او امیدوار شویم. نکته اول این‌که او در همان بدو ورود اعلام کرد ابتدا باید تیم و داشته‌هایم را بشناسم بعد برنامه‌ریزی کنم و درباره کمبودها حرف بزنم، شما این صحبت را فقط از یک مربی حرفه‌ای می‌شنوید. نکته دوم هم اینکه در تمرینات وقتی یک مربی پا به پای بازیکنانش می‌دود و با آنها بعضا تمرین می‌کند، می‌تواند انگیزه بسیار زیادی به بازیکنان بدهد و مشکل بازیکنان را به آنها تذکر می‌دهد و همین باعث پیشرفت سریعتر و راحت‌تر تیم می‌شود.

مربی اسبق استقلال در ادامه اظهار داشت: فصل گذشته مهمترین عاملی که باعث شد استقلال نتیجه نگیرد حاشیه‌ها بود، حواشی که برخی از آنها حتی از باشگاه بیرون می‌آمد و مدیران باید امسال جلوی این حاشیه‌ها را بگیرند تا تیم بتواند بدون این‌گونه مشکلات تمام انرژی خود را بروی مسائل فنی بگذارد.

همدانی درباره جذب بازیکنان جدید نیز عنوان کرد: سرمربی درباره جذب بازیکنان جدید باید حرف اول و آخر را بزند و بهتر است حالا که استراماچونی تیم را به خوبی شناخته درباره به خدمت گرفتن هر بازیکنی نظر بدهد.