به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، احمد بهروزیان‌فرد عصر پنجشنبه در نشست تجلیل از بانوی ورزشکار بوشهری اظهار داشت: استاندار بوشهر بر توجه ویژه به خانم فاطمه کرم‌زاده تأکید کرد که در این راستا هدایای نقدی به وی پرداخت می‌شود. وی حمایت استاندار از ورزشکاران با مایه دلگرمی و افزایش انگیزه برای موفقیت […]

به گزارش خبرنما به نقل از خبرنگار مهر، احمد بهروزیان‌فرد عصر پنجشنبه در نشست تجلیل از بانوی ورزشکار بوشهری اظهار داشت: استاندار بوشهر بر توجه ویژه به خانم فاطمه کرم‌زاده تأکید کرد که در این راستا هدایای نقدی به وی پرداخت می‌شود.

وی حمایت استاندار از ورزشکاران با مایه دلگرمی و افزایش انگیزه برای موفقیت دانست و افزود: انتظار می‌رود خانم فاطمه کرم‌زاده در رقابت‌های المپیک به مدال‌های مورد نظر دست یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر با بیان اینکه فاطمه کرم‌زاده نخستین بانوی المپیکی در تاریخ ورزش استان بوشهر است تصریح کرد: این بانوی ورزشکار بوشهری، در رقابت‌های جهانی در بین ۵۰۰ ورزشکار در رشته تفنگ بادی صاحب افتخار شد.

وی با بیان اینکه فاطمه کرم‌زاده در بخش تیمی در رشته ۱۰ متر تفنگ بادی در مسابقات جهانی کرواسی رتبه نخست کسب کرد گفت: با این اراده و همت و عملکرد موفق این ورزشکار بوشهری در مسابقات جهانی کرواسی، شانس کسب مدال در رقابت‌های المپیک توکیو ژاپن وجود دارد.

بهروزیان‌فر حمایت از این ورزشکار المپیکی را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: انتظار می‌رود خانم فاطمه کرم‌زاده در رقابت‌های المپیک به مدال‌های مورد نظر دست یابد.

شرکت کرم‌زاده در دو رشته

رئیس هیئت تیراندازی استان بوشهر هم با قدردانی از توجه ویژه استاندار بوشهر به ورزشکاران ملی و جهانی تصریح کرد: فاطمه کرم‌زاده در مسابقات جهانی کرواسی در رشته تفنگ بادی با اختلاف بسیار اندک نسبت به دیگر حریفان در رتبه چهارم جهان ایستاد و این درحالی است که در بخش تیمی در ۱۰ متر رتبه نخست کسب کرد.

حجت‌الله نوری با بیان اینکه فاطمه کرم‌زاده در رشته تیراندازی ۱۰ و ۵۰ متر در رقابت‌های المپیک توکیو ژاپن شرکت می‌کند افزود: ایشان در ۱۰ متر با تفنگ بادی و ۵۰ متر در سه وضعیت درازکش، زانوزده و حالت ایستاده در این رقابت‌ها حضور دارد.

در این آئین از خانم فاطمه کرم‌زاده تجلیل شد.